Цікаво знати

Акція “Жолудь” у Великих Мостах

 Ще однією спільною акцією Велико-мостівського НВК та Бутинського лісництва стала акція "Жолудь". Метою її було залучення школярів до збору насіннєвого матеріалу. Адже учні з першого класу знають, що з маленького жолудя через декілька років виросте молоденький дубочок, а через десятиліття він перетвориться на могутнього дуба, який буде щороку дарувати природі багато маленьких жолудів, якими харчуються лісові мешканці протягом осені та зими.

 
На початку жовтня учні 1-4 класів активно долучились до проведення екологічної акції. Щоб їх зацікавити ще більше, оголосили змагання на кращий клас, який збере найбільшу кількість жолудів. Переможцем визнано 3-А клас, учні якого зібрали 145 кілограмів (класний керівник І. М. Струк).
 
Інші класи теж назбирали багато кілограмів насіння дуба: 4-В клас  45,5 кг, 1-А клас  42 кг, 1-Б клас  38 кг, 2-В клас  37,5 кг, 4-А клас  35,5 кг, 2-Б клас  34 кг. Найбільше жолудів зібрав учень 1-А класу Денис Галишко  42 кг, а в сумі учні  учасники акції  зібрали 469,1 кг.
 
Сподіваємось, що наші жолуді наступного року зійдуть рівненькими рядочками у розсаднику лісового господарства і будуть висаджені у лісі, куди ми будемо ходити і насолоджуватись свіжим, чистим повітрям, шелестом листочків та неймовірним галасом лісових мешканців.
 
Марія МАКУХ.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

eight − 3 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.