Договір про співпрацю між Київським національним економічним університетом та Рахунковою палатою України був підписаний 2 серпня під час зустрічі ректора КНЕУ Дмитра Григоровича Лук’яненка з головою Рахункової палати Валерієм Васильовичем Пацканом. Освітня платформа «Всеосвіта» дізналась, які умови закладено у договір.
Слід зауважити, що ініціатором Угоди про співпрацю стала Рахункова палата, кожен шостий співробітник якої закінчив КНЕУ. Голова палати на урочистому зібранні зазначив високий рівень підготовки спеціалістів вишем у галузі новітніх технологій.
Договором передбачено, насамперед, виробничу та переддипломну практику для студентів, стажування викладачів, а також тренінги від профільних фахівців. На офіційній зустрічі спеціалісти відомства наголосили на важливості практичного боку знань спеціалістами для пошуку високооплачуваної роботи за фахом. Цього вимагає потужний розвиток новітніх технологій у світі та, зокрема, в Україні. Галузь має потребу у професійно підготовлених до суспільних викликів і постійних змін фахівцях.
Першими стажерами, зі слів очільника Рахункової палати, стануть троє студентів-магістрів вишу. Вони мали розпочати стажування у вересні 2018 року. Підписана угода є двосторонньою: працівники Рахункової палати проходитимуть підвищення кваліфікації на базі університету.
На урочистому зібранні спеціалістами КНТУ також було представлено нову магістерську програму “Державний фінансовий контроль і аудит”. В основу програми, яку представив професор кафедри фінансів фінансового факультету Віктор Миколайович Мельник, закладені сучасні навчальні технології у партнерстві з роботодавцями.
У структурі циклів нової навчальної програми для магістрів університету передбачені спеціальні тренінги, зокрема, “Управлінські комунікації й результативність”. Введено й нові дисципліни економічної компетенції, як то: “Бюджетний менеджмент”, “Цифрові фінансові інновації й кібербезпека” та “Протидія шахрайству в публічному управлінні”. Серед представлених дисциплін будуть й ті, які фахівці вишу викладатимуть англійською.
Актуальні новини освітньої галузі доступні на офіційному сайті платформи «Всеосвіта». Тут, у розділі «Новини», наші журналісти щодня висвітлюють найголовніші події у сфері освіти.
Для неупередженого висвітлення подій журналісти «Всеосвіти» особисто їдуть у різні куточки України, аби зібрати повну інформацію про подію. Темою для журналістських відряджень також стають нестандартні підходи до навчання, українські педагоги-новатори та цікаві громадські проекти щодо розвитку освіти.