Головна / Цікаво знати / Акумулятори для фотоапарата: на які бренди серед виробників варто звернути увагу
Акомулятор для фотоапарата

Акумулятори для фотоапарата: на які бренди серед виробників варто звернути увагу

Напевно, багато хто, нехай навіть і побутові користувачі, не раз задавали самі собі питання про те, який акумулятор для фотоапарата найкраще вибрати. Велика частина користувачів вже звикли до пристроїв з АА типом батарейок – це старий тип, який сьогодні зустрічається досить рідко. Однак технології не стоять на місці, і вже на сьогоднішній день в професійних моделях, де споживання електричної енергії від батареї досить велике, звичайнісінької батарейки може вистачити всього лише на 300 – 400 кадрів, а потім доводиться купити нові. Вирішується це питання просто, потрібно всього лише замовити акумулятор для фотоапарата.
Які бренди пропонують вибрати акумулятор для фотоапарата?

Panasonic;

Eneloop;

Canon;

Casio;

Fujifilm;

JVC;

Kodak;

Konica;

Leica;

Minolta;

Nikon.

Ці бренди є провідними серед виробників фотокамер, а також комплектуючих для них. Хоча в Києві представлено і багато інших імен виробників, вибирати в Україні акумулятори від китайських брендів – ризикувати грошима і роботою всього фотоапарата. Адже хто, як ніхто інший, найкраще знає, що вимагає його фотоапарат? Саме тому вибирати варто акумулятор для своєї моделі від рідного виробника.
Чому вигідно використовувати акумулятори від виробників?

Перш за все, акумуляторні батареї використовуються багаторазово. Тобто, це означає, що після того, як акумулятор будуть повністю розряджений, будь-яка людина, що має для нього зарядний пристрій, зможе його зарядити і знову використовувати «як новенький».

Сучасний пальчикові, або АА батарейки акумуляторного типу, від вищенаведених виробників розраховані до трьох тисяч циклів заряду і розряду. Економія очевидна, вартість одного акумулятора куди нижче, ніж ціна трьох тисяч звичних батарейок.
Який акумулятор для фотоапарата вибрати від відомого виробника?

Перший і найважливіший критерій для вибору – це сумісність з вашою моделлю фотоапарата. Якщо купується не оригінальний пристрій, то не звернувши увагу на сумісність, можна викинути гроші на вітер.

Далі, варто звернути увагу на токоотдачи. Більшість знавців можуть не погодиться, і сказати, що ємність – важливіше. Це помилкова думка, як і те, що велика ємність зарядного пристрою забезпечить більше відзнятих знімків.

Всі цифрові і дзеркальні апарати обладнані контролером харчування, який здійснює контроль за напругою. Він і подає сигнал про те, що батарея розряджена. Саме завдяки його роботі фотоапарат вмикається і вимикається.

Акумулятор для фотоапарата

Батареї, які мають високий рівень токоотдачи можуть віддавати всю ємність на харчування фотоапарата. Що це означає? Виходячи з цього можна зробити висновок, що підтверджується офіційними джерелами: на акумуляторі, які мають більш високу токоотдачи або напруга, можна зробити більше знімків, ніж на ємнісних пристроях.

А ось третє, основне, на що варто дивитися, це вже ємність пристрою. Поєднуючи потужну ємність і достатня напруга акумулятора для фотоапарата (батареї) без особливих зусиль вийде домогтися найбільшої кількості красивих кадрів. І це – при одному заряді фотоапарата, без додаткових підзарядок.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

17 − six =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!