Цікаво знати

АТ «АРТЕМ-БАНК» прописалося в Червонограді

23 січня, у центрі Червонограда, по вулиці В. Стуса, буд. 19, урочисто відкрилося відділення №78 АТ "АРТЕМ-БАНК". З цієї нагоди о 12.00 годині зібралися представники ділових кіл міста та району, приїхали почесні гості зі Львова та Києва. Символічну стрічку під святковою аркою з червонобілих кульок перерізали Голова Правління АТ "АРТЕМ-БАНК" Дмитро Олексійович Ганзя, Радник Голови Правління Ігор Григорович Яремій та Начальник відділення №78 Роман Іванович Годиш. Освятив приміщення та благословив працівників на щасливу працю отець Василь з храму Воздвиження Чесного Животворящого Хреста Господнього с. Добрячин.

Виступаючи на церемонії відкриття, Голова Правління АТ "АРТЕМ-БАНК" Дмитро Олексійович Ганзя зазначив: "Приємно бачити так багато людей на відкритті відділення нашого банку. Воно стало знаковою подією, оскільки в той час, коли деякі банки йдуть з ринку і закриваються, ми знаходимо можливості розвиватися і розширювати свою географію на Україні і відкривати нові відділення". 

Опісля, пан Дмитро розповів, що АТ "АРТЕМ-БАНК" функціонує на ринку України з 2002-го року, має свої традиції та історію. Банк надає повний спектр банківських послуг. Попри все в нього є свої особливості, зокрема, його діяльність скерована на роботу з великими підприємствами оборонного комплексу, будівельної промисловості, агропромислового комплексу.

У відділенні м. Червоноград банк впроваджує новий напрямок діяльності, який значно розширить спектр їхніх послуг. Голова Правління АТ "АРТЕМ-БАНК" впевнений, що реалізація проекту зробить вагомий внесок в розвиток енергетичної незалежності держави. 

На урочистому відкритті був присутній депутат Сокальської районної ради й засновник ПП "Козацький курінь" Петро Пилипчук, який побажав успіхів колективу відділення, що складається з молодих, але досвідчених людей, та висловив упевненість, що АТ "АРТЕМ-БАНК" прийшов до нас надовго і почне розширюватися у західному регіоні упевненими кроками, й наголосив, що відділення банку спеціально створене в Червонограді для підтримки вугільних копалень "Львіввугілля". Через банк буде задіяна програма, кошти від реалізації якої спрямують на розвиток вугільних підприємств, зокрема, для придбання обладнання та техніки для копалень. Шахти перший рік не будуть платити відсотки банку, як і не повертатимуть кошти одразу, а віддаватимуть їх упродовж п'яти років. Це вигідно для вугільних підприємств та м. Червонограда, де працює 11 500 осіб. Нині йде мова про закриття шахт, і якщо їх закриють, наш регіон стане депресивним. Мешканці району залишаться без роботи, а бюджет Сокальського району та міста Червоноград обвалиться до нуля. Вся надія на те, що вугільні підприємства отримають інвестиції або залучать кошти для модернізації. І в цьому їм допоможе АТ "АРТЕМ-БАНК". Завдяки йому, шахти зможуть отримати сучасне обладнання, продуктивність якого у декілька разів вища від вітчизняного. Є багато й інших плюсів, зокрема, покращиться екологія. Шахтарі, які працюватимуть у вибої, почуватимуться безпечніше, бо тут передбачені рятівні капсули для них, у разі непередбачуваних обставин. Однак, головне, молоді люди не залишатимуть домівок та родини у пошуках роботи, а місто та район матимуть надходження до бюджету (на благоустрій міста, на лікарні, школи та дошкільні заклади).

Свої привітання з нагоди відкриття відділення у шахтарському місті висловили й почесні гості  генеральний директор резидента України ТОВ "Дилер-Агентська компанія "Іван Висоцький, дочка і компанія" Вікторія Висоцька та засновник цього товариства Валентин Синополець. 

-"Рада привітати вас з відкриттям відділення АТ "АРТЕМБАНК" у вашому місті. Я представляю Товариство з обмеженою відповідальностю "ДилерАгентська компанія "Іван Висоцький, дочка і компанія", яка співпрацює з американськими товаровиробниками. Наша компанія, першою чергою, займається реалізацією американських проектів на Україні. Ми хочемо допомогти державному підприємству "Львіввугілля" та шахтарям. Спільно з американцямипартнерами ми розробили торговий проект "Програма вугілля", який складається з 17 проектів. Вони спрямовані на реконструкцію та доставку високоякісного обладнання. Його буде встановлено на 9 шахтах регіону. Це дозволить їм збільшити видобуток вугілля, отримати прибуток і стати конкурентоспроможними. Хочу зазначити, що на реалізацію програми не буде використана жодна копійка від держави. Натомість, держава отримуватиме надходження до бюджету. Ця програма буде стратегічно важливою як для відділення №78 АТ "АРТЕМ-БАНК", так і для всього регіону  сказала Вікторія Висоцька. 

Засновник ТОВ "ДилерАгентська компанія "Іван Висоцький, дочка і компанія" Валентин Синополець пояснив, чому АТ "АРТЕМБАНК" зацікавила їхня пропозиція: "У нас є торговий проект, за реалізації якого ми можемо звернути гори. Він розрахований на 15 мільярдів доларів. На сьогодні розроблено торговий проект по реконструкції пілотного проекту для шахти "Степова", вартість якого 60 мільйонів доларів. Нині вугільні підприємства отримали шанс реанімувати себе. У рамках реалізації проекту вони зможуть взяти кошти на придбання сучасного вугільного обладнання, яке виготовляють у США. У нас є звернення до американського державного банку щодо підтримки в плані інвестицій. Шахти повертатимуть отримані інвестиції упродовж п'яти років. За цей час копальні зможуть працювати на новому обладнані, добувати вугілля й заробляти гроші. Впровадження нових технологій дозволить видобувати вугілля з економією на 40 відсотків собівартості видобутого за 5 років. Це мільйон тонн вугілля".

У приміщенні відділення №78 АТ "АРТЕМ-БАНК" розташовано зручний операційний зал, зі значною кількістю робочих місць, зона обслуговування корпоративних та ВИП-клієнтів банку, захищений касовий вузол, а також затишні кімнати для проведення переговорів. 

Покращене планування та сучасне облаштування приміщень відділення забезпечить зручність і високу якість обслуговування клієнтів відділення банку, безпеку та конфіденційність здійснення фінансових операцій. 

Начальник відділення №78 АТ "АРТЕМ-БАНК" Роман Годиш розповів журналістам, що центральний офіс банку є в Києві, а його відділення вже успішно працюють в багатьох областях України, зокрема, на Західній Україні: у м. Львів та м. ІваноФранківськ. Тепер відкрилося й у м. Червоноград. Основними клієнтами банку стануть підприємства ДП "Львіввугілля". Для них банк буде купувати нове обладнання, щоб ті змогли вдосконалюватися і збільшити видобуток вугілля, покращувати умови праці шахтарів. Банк сприятиме розвитку промисловості та бізнесу в Червонограді. 

-Ми реалізовуватимемо цей проект для того, щоб Червоноград ожив, бо тут підприємництво затухає, а бізнес згортається. Ми хочемо дати підприємцям та шахтам стимул для розвитку. Сподіваємося, що люди згодом матимуть змогу пересвідчитись, що АТ "АРТЕМ-БАНК" відкрило відділення №78 для того, щоб сприяти розвитку міста та регіону. 

Відділення №78 АТ "АРТЕМ-БАНК" надаватиме повний спектр банківських послуг: від відкриття депозитних і розрахункових рахунків до здійснення грошових переказів і оплати комунальних послуг. 

Банк гарантує надійність вкладів та високу якість обслуговування, яке базується на індивідуальному підході, глибокому розумінні потреб і особливостей бізнесу клієнтів. 

-Ми йдемо в Євросоюз, тож маємо обслуговувати клієнтів банку поєвропейськи,  каже начальник відділення №78 АТ "АРТЕМ-БАНК" у м. Червоноград Роман Годиш.  Тож докладатимемо всіх зусиль до цього.

Любов ПУЗИЧ.

Фото автора.      

 

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

sixteen − twelve =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.