Головна / Цікаво знати / Артек проводжав медалями

Артек проводжав медалями

Команда Сокальської гімназії імені Олега Романіва повернулася з МДЦ «Артек» з XV Всеукраїнських змагань «Старти надій». У них команда нашої школи представляла Львівську область уже ювілейний, десятий, раз. Урочисте відкриття змагань відбулося 11 жовтня.

В «Артеку» ми провели незабутні три тижні, а протягом п’яти днів юнаки та дівчата з 26 регіонів України боролися за звання чемпіонів ігор. Незважаючи на конкуренцію між командами, ми гідно представили Львівську область і зайняли п’яте місце. Попереду – Донецьк, Запоріжжя, АР Крим, Вінниця – і команда з найкращого у світі районного центру Сокаль. Ми дуже старалися, щоб не підвести нашого вчителя – Ольгу Іванівну Лаговську. Адже вона не лише доклала чимало зусиль для того, щоб підготувати нас, а й протягом цих трьох тижнів замінила нам маму, терпіла наші забаганки, підтримувала у важку хвилину, за що дуже їй вдячні.

А ми – це дружна команда у складі учнів 4(8)-А класу О. Семенюк, Ю. Генташа, В. Костюка, Н. Матвіїва та учнів 4(8)-Б класу М. Арехти, О. Жарської, Х. Лисяк, А. Лисяк, Ю. Кінах та Х. Костишин. Учасники Всеукраїнських змагань «Старти надій-2013» завоювали вісім медалей: Анастасія Лисяк – перше місце (метання м’яча); Олеся Семенюк була другою (стрибки в довжину) і третьою в бігу на 60 м та метанні м’яча. Наступні чотири медалі – за перемогу у Всеукраїнському симпозіумі «Чесна гра спортляндія», учасниками якого були Марта Арехта, Христина Лисяк, Вадим Костюк, Олеся Семенюк. Іменні грамоти у Юрія Генташа, за третє місце в шаховому турнірі, та у Христини Лисяк – за творчі досягнення!

Ми й досі товаришували, адже навчаємося в паралельних класах, але за цей час стали справжніми і найвірнішими друзями, тому що відчули силу команди, моральну підтримку один одного і відповідальність. Також ми знайшли чимало друзів з усіх регіонів України, разом не лише змагалися, а й брали участь у багатьох конкурсах. Саме тоді ми мали змогу знайти друзів серед наших конкурентів, які були суперниками лише на бігових доріжках. Наш загін став переможцем і під час конкурсно-розважальної програми. Прикро було лише через те, що багато учасників з інших регіонів спілкувалися російською, однак добрих слів звучало чимало різними мовами.

Ми навчалися у великій і гарній школі, одній із кращих у Європі, але переконалися, що наша гімназія все одно краща! Було дуже весело і цікаво, адже брали участь також у багатьох екскурсіях, дізналися історію «Артеку», легенди про Аю-даг, Адалари, милувалися неповторними краєвидами і безмежним морем.

Три тижні пролетіли дуже швидко, але в пам’яті залишаться назавжди. І ми дуже вдячні нашим вчителям і наставникам – Ользі Іванівні та Сергію Івановичу Лаговським, тренерам – Олені Методіївні Кретів та Марії Миколаївні Пікуновій. Старалися зробити все можливе і навіть неможливе, щоб виправдати їхні сподівання. Зрозуміли, що навіть поразки зміцнюють, а перемоги іноді, буває, затьмарюють пильність. Не завжди можна бути переможцем, але прагнути до перемоги потрібно завжди – і цього ми навчилися разом.

 

Христина ЛИСЯК,
учениця 4(8)-Б класу Сокальської гімназії імені Олега Романіва.

На фото зліва-направо: М. Гарасимчук, Ю. Генташ, Н. Матвіїв, В. Костюк, Ю. Кінах, Х. Костишин, Х. Лисяк, М. Арехта, А. Лисяк, тренер О. І. Лаговська, О. Семенюк, О. Жарська.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

five × 4 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!