Цікаво знати

Астромінералогія: як вибрати свій камінь?

Астромінералогія як науковий напрям з’явилося порівняно недавно, проте основи залягали ще в первісному суспільстві і пов’язані з анімізмом, тотемізмом, магією.

Основним предметом дослідження нової науки стала взаємодія мінеральних каменів і людини, яке представлено в можливості дорогоцінних і напівкоштовних каменів або самоцвітів впливати на енергетику людини, а отже, і на його енергетику.

Для залучення любові

Астромінералогі вважають, що залучити любов допоможе рубін, гранат, турмалін, бірюза, сердолік і перли. При цьому, не можна просто взяти прикраса з рубіном і почати його носити, тільки якщо ви не Лев за знаком зодіаку, якому камінь підійде ідеально.

Гранат ж допоможе народженим під знаками Скорпіон і Водолій. Турмалін зможе залучити любов Стрільцям і Козерогам. Ракам радять в якості любовного талісмана замовити перли, а Близнюкам і Дівам – сердолік.

Для залучення успіху

Удача, процвітання і благополуччя – основні бажання тих, людей, які вибирають шукають камінь успіху. З таким завданням можуть впоратися топаз, аквамарин, цитрин. При цьому, цитрин найкраще допоможе саме Близнюкам, а топаз і аквамарин більш універсальні помічники.

Якщо ви народилися під знаком Діви, Стрільця або Скорпіона, то пошукайте перстень з топазом, який краще носити на правій руці. Ваги, Риби, Водолій можуть сміливо додавати прикраса з аквамарином в свою колекцію і очікувати поліпшення фінансового становища.

Камінь-оберіг

Стихія, під знаком якої народилася людина, може стати, згідно астромінералогіі, критерієм вибору оберега. Вогненні знаки можуть носити як талісман прикраси з топазом, рубіном, сапфіром, але краще всього вибирати прикраси в золоті.

Стихію води зможуть захистити опал, аквамарин, перли. Людям, які народилися під стихією повітря, краще вибирати агат, нефрит сердолік. Насичені відтінки яшма, лазуриту і малахіту захистять вас, якщо ви народилися під стихією землі.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

three × four =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.