Цікаво знати

Atlasjet покатає міністра першим рейсом з Києва до Львова

У четвер, 18 червня компанія Atlasjet Україна виконає перший рейс за маршрутом Київ-Львів. Про це повідомив Фейсбук Міністерства інфраструктури України.

В повідомленні зазначено, що якість послуг перевірить особисто міністр Андрій Пивоварський.

Нагадаємо, 9 червня Комісія Державіаслужби затвердила 16 нових призначень на рейси для двох авіаперевізників, які подали сукупно заявок на 60 маршрутів. Atlasjet Україна просила дати їй дозвіл на польоти в 29 міжнародних напрямках і МАУ – в 31 міжнародному та 4 внутрішніх.

Зокрема, Atlasjet отримав призначення на авіамаршрути Львів-Москва, Львів-Мадрид, Одеса-Москва, Херсон-Стамбул, Запоріжжя-Стамбул і Київ-Кутаїсі. Для МАУ затверджені польоти за напрямком Київ-Кутаїсі, Одеса-Вільнюс, Одеса-Санкт-Петербург, Одеса-Москва, Львів-Мадрид, Вінниця-Гданськ, Вінниця-Берлін і Харків-Варшава. Міжнародний авіалінії отримали також призначення по Україні: Харків-Одеса та Львів-Одеса.

Глава Державіаслужби Денис Антонюк повідомив, що наступне засідання комісії буде проведено, швидше за все, 26 червня і висловив надію, що на нього подадуть заявки і інші авіакомпанії.

До прийняття рішення по інших заявках  Atlasjet не збирається запускати міжнародні рейси. «Ми вирішили, що 18 червня виконаємо рейс Київ-Львів з Жулян. Але який це буде формат – відразу щоденний рейс або демонстраційний, буде повідомлено пізніше. Цей рейс був зістикований з Львів-Стамбул, і поки ми не отримали призначення на стамбульський, запускати київський немає економічного резону», – підкреслив партнер юридичної фірми «Анте», що представляє інтереси Atlasjet, Андрій Гук.

При цьому Atlasjet України попередила, що планує літати з аеропорту «Київ» (Жуляни), оскільки обслуговування в цьому аеропорту майже вдвічі дешевше, ніж в Борисполі.

585627480

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.