Цікаво знати

Автобусні перевезення по Україні – якого перевізника вибрати

Багато хто вважає, що тривалі подорожі найкраще здійснювати на поїзді або літаку. Але через останні політичні події, поїздки з України на територію Криму можна здійснювати тільки автомобільним транспортом.

Компанія «Star Trans» надає українцям автобусні перевезення на надійних автомобілях європейського виробництва. Автопарк компанії представлений такими мікроавтобусами:

– Fort Transit;

– Mersedes Vito;

– Volkswagen T5;

– Opel Vivaro.

Кожен мікроавтобус оснащений необхідним обладнанням, призначеного для довгої подорожі. У салоні знаходяться комфортні сидіння з відкидними спинками, система кондиціонування і місткий багажний відсік. Для перевезення маленької дитини передбачена установка дитячого крісла.

Переваги компанії «Star Trans»:

– рейси здійснюються щодня, неважливо, святкові або вихідні дні. Бронювання місць найкраще здійснювати за кілька днів до відправки;

– поїздка відбудеться за будь-яких умовах, якщо навіть їхати буде всього одна людина. Рейс скасовується лише в двох випадках: погані погодні умови або закритий кордон;

– діє система знижок. Для постійних пасажирів передбачається знижка 10%. Для дітей молодше 12 років – 20%;

– професійні водії. Кожен водій компанії має величезний досвід роботи. Крім цього вони акуратно і безпечно водять;

– немає ніяких пересадок. Транспорт компанії без всяких проблем пропускають по обидва боки кордону. У буферній зоні також немає ніяких пересадок. Єдине, що потрібно пройти – це паспортний контроль.

Компанія «Star Trans» має свій сайт startrans.com.ua. На сайті можна знайти наступну інформацію:

– розклад маршрутів і їх вартість;

– вид транспорту, який буде здійснювати рейс;

– можливість бронювання місць.

За допомогою простого інтерфейсу можна оперативно всю необхідну інформацію. При виникненні деяких проблем, є онлайн-помічник, який проконсультує по виниклого питання. Крім цього, на сайті надані номери телефонів, за якими можна поговорити з диспетчером компанії.

Для бронювання квитків, від клієнтів потрібні наступні дані:

– ім’я та прізвище;

– місто відправлення та прибуття;

– кількість людей, які будуть їхати;

– дату відправлення.

Компанія «Star Trans» користується величезним попитом серед багатьох українців. На сайті можна побачити достатню кількість позитивних відгуків про послуги, які надала компанія.585626636

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.