Головна / Цікаво знати / Безкоштовна експрес діагностика роботи слухових органів у Львові

Безкоштовна експрес діагностика роботи слухових органів у Львові

Виходячи з даних Всесвітньої Організації Охорони здоров’я, більше п’яти відсотків від усього населення в світі, а це 360 млн, 32 з яких – діти, мають порушення в роботі слуху.

На жаль ігнорування і занедбаність проблеми приглухуватості – не рідкість. Найчастіше така безвідповідальність виправдовується браком інформації у народу щодо такого захворювання, а також відсутність можливості проведення обстеження в клініці. Однак це тягне за собою деякі небажані наслідки. Саме тому виявлення всіх порушень, пов’язаних зі слуховими органами, повинні бути своєчасними. Вчасно виявлені проблеми дозволяють прийняти необхідні і правильні заходи для кожного конкретного випадку з метою зведення до мінімуму негативного впливу втрати нормального слуху на адаптацію соціально-психологічного характеру.

У Центрі Слуха «Беттертон» є послуга експрес-оцінки слухових якостей. Її головним завданням є своєчасне виявлення часткової втрати слуху і надання рекомендацій щодо її компенсації, якщо лікування в даній ситуації стає неможливим.

Однак швидка діагностика – це не єдиний спосіб виявлення порушень слуху. Дуже часто для повноцінного аналізу і достовірних результатів про його стан необхідно комплексне обстеження. У «Беттертон» можна пройти як безкоштовну експрес-оцінку, так і детальну діагностику.

Експрес-обстеження складається з:

  • Отоскопії. В процесі огляду отоларинголог може діагностувати навіть незначні відхилення в роботі вашого слухового апарату;
  • аудыометрыъ (https://bettertone.com.ua/service/audiometriya) з аудіологічних висновком, результати якої не видаються пацієнту на руки;
  • Діагностики за допомогою звичайної живої мови, в ході якої встановлюється, наскільки пацієнт сприймає мову в звичайному діалозі. В ході розмови лікар робить висновки з приводу правильності попередніх досліджень;
  • рекомендації щодо підбору пристроїв для поліпшення слуху. Їх надає кваліфікований лікар-аудіолог на підставі виконаних досліджень. Пацієнти отримують інформацію з приводу різноманітності слухових апаратів і можливості слухопротезування кожним з них.

У клініках «Беттертон» діагностика виконується за допомогою високоякісного обладнання. Звертайтеся, і ми обов’язково допоможемо вам повернутися до повноцінного життя.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

two × one =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!