Головна / Цікаво знати / Безкоштовне навчання за кордоном – мудра освіта
навчання за кордоном
навчання за кордоном

Безкоштовне навчання за кордоном – мудра освіта

У вас немає грошей на оплату навчання в хорошому ВУЗ-і рідної країни? А може, ви не довіряєте якості вітчизняної вищої освіти? Тоді скористайтеся шансом – отримаєте безкоштовну освіту за кордоном за допомогою Мудрої освіти.
Практично в кожній європейській країні існують державні навчальні заклади, в яких можна вчитися безкоштовно. І це не якісь там школи або інститути з мінімальним бюджетуванням і непопулярними напрямками навчання. Найчастіше безкоштовну освіту за кордоном пропонують древні, престижні і солідні університети з багаторічним досвідом навчання, великий матеріальною базою і тисячним штатом викладачів, тому навчання за кордоном – mudra.ua допоможе вам в цьому розібратися.

Хто може отримати безкоштовну освіту в Європі?

Вступити на бюджет можуть в основному студенти, що володіють якимись талантами, оригінальними ідеями, розробками. Їм виділяють стипендії, виписують гранти на дослідження, приймають на навчання за обміном за рахунок навчального закладу, або ж просто роблять знижку на навчання в 100% розмірі.

Навчання за кордоном для українців безкоштовно – абсолютно реальна можливість, якщо ви:

  • закінчили школу або вітчизняний ВНЗ на «відмінно»;
  • брали участь і займали призові місця в загальнонаціональних або міжнародних олімпіадах;
  • успішно займалися дослідженнями з викладачами або незалежними вченими;
  • досягли майстерності в будь-якій сфері наукової діяльності.

Будь-яке підтверджене професійне досягнення може допомогти вступити на бюджет в іноземний ВНЗ. Але вам не обов’язково розбиратися у всіх тонкощах закордонної освіти. Зателефонуйте в нашу компанію Мудра освіта і ми організуємо безкоштовне навчання за кордоном кожному талановитому абітурієнту.
Вибирайте будь-яку країну світу для здобуття вищої освіти. У кожному університеті є свої особливості надходження, розподілу стипендій та грантів.

Які країни пропонують безкоштовне навчання для іноземців?

Ви можете отримати безкоштовну освіту в Польщі, заплативши лише за проживання та харчування. Якщо навчальний заклад буде в вас зацікавлене, то вам виділять місце в гуртожитку і стипендію, яка перекриє витрати на навчання. Вчитися безкоштовно або частково повернути гроші за навчання за рахунок гранту (стипендії) можна в Варшаві, Познані, Вроцлаві (Вища школа соціальної психології, Університет Лазарського і інші ВНЗ).

Якщо ж вас цікавить Чехія, тоді пропонуємо переїхати вчитися в Прагу, Брно або інше велике місто країни. Такі ВНЗ, як Вища школа економіки, Ветеринарно-фармацевтичний університет в Брно і багато інших пропонують безкоштовні програми навчання, але виключно на чеською мовою. Вивчити її можна на мовних курсах від компанії Мудра і навчання у Чехії стане для вас приємним.
Австрія повинна зацікавити талановитих абітурієнтів можливістю отримати безкоштовну освіту за кордоном англійською та німецькою мовою. Найпопулярнішими вишами для отримання безкоштовної освіти є Віденський університет, Технічний університет Граца, Медичний університет Відня та інші.

Вища освіти в Чехії – переваги

В останні десятиліття під впливом процесу глобалізації навчання за кордоном перетворилася з нездійсненної мрії в реальність і стала навіть більш здійсненною, ніж багатьом може здатися з першого погляду. Однією з країн, для яких це твердження вірне, є Чехія. Так чому ж варто вчитися в цій країні і які можливості вищу освіту в Чехії дає молодим людям з країн СНД?

Вища освіта поки безкоштовне в державних вузахЧехіі. Це вигідно відрізняє Чеську республіку від багатьох інших країн Європи. Таким чином, багато студентів, навчаючись в Чехії, зможуть заощадити навіть у порівнянні з навчанням в Росії.

Тільки 9% населення країни (за даними Чеського статистичного управління) мають вищу образовнія. Отже, в Чехії люди з вищою освітою цінуються і з великою часткою ймовірності знайдуть собі гідно оплачувану роботу за фахом.

Студенти і випускники інститутів і університетів Чехії, на відміну від інших іноземців, не повинні отримувати дозвіл на роботу і можуть працювати в Чехії без нього (§98 пп. J, o Закону про зайнятість).

Інститути і університети Чехії беруть активну участь в численних міжнародних обмінних програмах (Erasmus, CEEPUS і т.д.), тому студенти мають реальну можливість провчитися семестр або рік ще в жодній країні крім Чехії та додатково попрактикуватися в іноземній мові.

Отримавши студентську візу в Чехію і продовживши її один раз, студент отримує статус ВНЖ в Чехії, що дає йому право безвізових подорожей по території всіх країн Шенгенського простору. А з огляду на географічне положення Чехії та численність економ тарифів на авіаквитки, стають реальними дуже недорогі подорожі по Європі та ЄВРОВІКЕНД.

Широко розвинене співробітництво між інститутами і університетами Чехії та роботодавцями (зазвичай це великі міжнародні фірми, які беруть на роботу випускників). Проводяться численні заходи, покликані допомогти випускникам, такі як Career days, і т.д.

Вища освіта в Чехії здійснюється у відповідності зі стандартами, прийнятими в Європі, і чеські дипломи визнаються в усіх європейських країнах.

Також безкоштовне навчання за кордоном цілком доступна у Франції. Такі найбільші державні ВНЗ країни, як Університет Жюля Верна, Університет Артуа і інші пропонують іноземцям безкоштовну вищу освіту на французькій мові. Ви можете не тільки безкоштовно вчитися в Парижі, Ліллі, Діжоні, Тулузі і інших містах Франції, а й додатково отримувати стипендію від університету для оплати проживання.

Хочете вчитися за кордоном безкоштовно? Mudra освіта допоможе вам!

Хочемо повідомити, що безкоштовно навчатися за кордоном можна не тільки в перерахованих на сайті університетах, містах або країнах. Таку можливість обдарованим студентам надають практично всі держави світу. У вибраній вами країні ми підшукаємо навчальний заклад потрібної спеціалізації. Не бійтеся уточнити інформацію у наших менеджерів. Назвіть країну, в якій ви хочете вчитися, цікаву для сферу діяльності, ВНЗ, або озвучте іншу інформацію, і ми складемо список кращих університетів, де ви зможете вчитися безкоштовно.

Безкоштовна освіта за кордоном – це не міф, а реальність. З компанією Mudra освіта ви отримаєте диплом престижного світового ВНЗ, не заплативши за навчання ні цента. Якщо ви талановиті, амбіційні, якщо хочете показати свої розробки та ідеї всьому світу – телефонуйте нам. Ми добиваємося виділення стипендій і грантів для кожного обдарованого абітурієнта, який звертається до нас за допомогою.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

twelve + seventeen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!