Цікаво знати

Безвізовий режим з ЄС для Румунії – нові перспективи країни

Більше 10 років тому Румунія поповнила ряди країн Європейського союзу і відкрила перед собою абсолютно нові перспективи. Перш за все, можливість вільного переміщення в більш 150 державах світу. Далеко не всі відкрили двері для в’їзду на їх територію – як і раніше був потрібний дозвіл (віза). До них належали США і Канада.

З 1 грудня 2017 року громадяни Румунії отримали право на короткостроковий безвізовий в’їзд до Канади на електронну вирішенню. Протягом півроку можна на законних підставах перебувати в тут в особистих цілях. Це прекрасна можливість для подорожей або пошуку ділових можливостей в розвиненій країні. США в цьому питанні була непохитною, але після загрози скасування «безвізу» для американців, уряд узяв цю справу на розгляд. В найближчому часі представники США приїдуть до Румунії для перевірки, яка стане останнім кроком до скасування візового режиму між країнами.

Вхід Румунії до складу ЄС, економічний розвиток, підвищення рівня життя громадян і розширення зв’язків з потужними країнами світу роблять румунське громадянство популярним і затребуваним. Це дозволяє швидко і досить просто стати європейським громадянином і користуватися всіма привілеями цього статусу.

Можливості безвізового режиму з ЄС

Поїздки в інші країни з метою вчитися або працювати для багатьох румунських громадян були проблемою, так як була потрібна віза. Цей дозвіл мало обмежений строк і певні умови для продовження.

Після вступу Румунії до складу ЄС все змінилося і люди відчули підвищення рівня життя і зовсім інші переваги європейського життя. Відсутність необхідності оформлення візи при переміщенні по території Євросоюзу надає яскраві перспективи не тільки для самої країни, але і для її населення. Безвізовий режим для Румунії відкрив громадянам такі можливості:
● вільно пересуватися країнами ЄС;
● працювати на території однієї з цих країн;
● вчитися в кращих європейських вузах;
● отримати елітний статус «європейця» з усіма пільгами та перевагами;
● їздити в більшість країн світу без дозволу.
Про принади європейського громадянства не потрібно багато розповідати, до цього прагне більшість країн. Якщо ви проживаєте в країні, яка не дає можливості користуватися перевагами «безвіза», завжди є шанс здобути другу румунське громадянство. Для Румунії отриманий безвізовий режим з ЄС дозволяє розширити межі і спробувати змінити своє життя в перспективних країнах.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

10 − 6 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.