Головна / Цікаво знати / Близько 40–50 відсотків жертв примусової праці – діти

Близько 40–50 відсотків жертв примусової праці – діти

Хоча потерпілими від торгівлі людьми часто стають молоді дівчата і жінки, однак часто від цього потерпають і чоловіки, і діти. Близько 40–50% жертв примусової праці – діти.

Так, за результатами статистичних даних, використання примусової праці у сфері економічної експлуатації частка жінок і дівчат становить 56%, чоловіків – 44%, у сфері комерційної сексуальної експлуатації частка жінок – 98%, а чоловіків – 2%.

Переважну більшість потерпілих, які повернулися в Україну, перед виїздом на заробітки запевняли в тому, що вони матимуть високооплачувану роботу з хорошими умовами праці й проживання. Та через свою правову необізнаність, люди потрапили в протилежні умови: замість обіцяної пристойної роботи і зарплати вони опинилися або в секс-бізнесі, або ж на підпільних фабриках чи фермерських господарствах, де їм не платили за виконану роботу і не забезпечували належних умов проживання й харчування.

Із тими всіма ганебними проявами нелегальної трудової міграції безробітних знайомили фахівці Яворівської районної філії Львівського ОЦЗ, спеціалісти Яворівського районного центру СССДМ на вебінарі, який проводився у режимі Онлайн 06.08.2020р.  Адже, незнання законів не звільняє людину від відповідальності, а перед виїздом на роботу за кордон кожен повинен за для своєї безпеки це знати.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Про Андрій Гаврилюк

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

12 − one =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!