Цікаво знати

Близько 40–50 відсотків жертв примусової праці – діти

Хоча потерпілими від торгівлі людьми часто стають молоді дівчата і жінки, однак часто від цього потерпають і чоловіки, і діти. Близько 40–50% жертв примусової праці – діти.

Так, за результатами статистичних даних, використання примусової праці у сфері економічної експлуатації частка жінок і дівчат становить 56%, чоловіків – 44%, у сфері комерційної сексуальної експлуатації частка жінок – 98%, а чоловіків – 2%.

Переважну більшість потерпілих, які повернулися в Україну, перед виїздом на заробітки запевняли в тому, що вони матимуть високооплачувану роботу з хорошими умовами праці й проживання. Та через свою правову необізнаність, люди потрапили в протилежні умови: замість обіцяної пристойної роботи і зарплати вони опинилися або в секс-бізнесі, або ж на підпільних фабриках чи фермерських господарствах, де їм не платили за виконану роботу і не забезпечували належних умов проживання й харчування.

Із тими всіма ганебними проявами нелегальної трудової міграції безробітних знайомили фахівці Яворівської районної філії Львівського ОЦЗ, спеціалісти Яворівського районного центру СССДМ на вебінарі, який проводився у режимі Онлайн 06.08.2020р.  Адже, незнання законів не звільняє людину від відповідальності, а перед виїздом на роботу за кордон кожен повинен за для своєї безпеки це знати.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 × 1 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.