Головна / Цікаво знати / Будінвесттраст – коли вибір очевидний
Житловий комплекс Нова Жовква
Житловий комплекс Нова Жовква

Будінвесттраст – коли вибір очевидний

Обираючи майбутнє, ми обираємо правильного забудовника. Стрімкий розвиток в Україні будівництва, створив багато компаній які допомагають придбати житло. Але серед великого вибору компаній можна розгубитися, та натрапити на шахраїв, які використовують дешеві матеріали та неякісно виконують свою роботу.

Будінвесттраст – компанія яка працює на території України уже з 2007 року, за весь час своєї роботи неодноразово доводила свою надійність та якість у роботі. Саме в 2007 році компанія здала перший будинок в експлуатацію, та получила,багато схвальних відгуків в свій адрес.

Чому українці обирають ЖК Нова Жовква від Будінвесттраст?

Компанія працює за сучасними технологіями будівництва, використовуючи тільки якісні та екологічно чисті матеріали. Ми дбаємо про наших клієнтів, тому працюємо з гарантією на майбутнє.

Проекти, які були розроблені в житловому комплексі Нова Жовква успішно були здані в експлуатацію. Затримок по часі будівництва ніколи не виникало, вся робота виконується вчасно.

Сучасна команда складається з професіоналів своєї роботи, які мають не один рік стажу, а також славляться своєю професійністю. Штат складається з 67 працівників вищої категорії, які відповідають за різні функції при будівництві.

Будінвесттраст дотримується всіх норм закону, тому в нас є відповідні дозволи на будівництво, з якими кожен бажаючий може ознайомитися на сторінках budinvesttrust.com.

Житловий комплекс Нова Жовква від Будінвесттраст – сучасне майбутнє

Компанія Будінвесттраст розпочала проектування ЖК Нова Жовква у 2017 році. Проект славиться своїм дизайнерським рішенням та функціональність. Однією з особливостей комплексу – є сучасне рішення закритої території, що дозволить організувати в середині дитячий майданчик та парковку для автомобілів. Таке рішення буде вперше реалізовано на території міста Жовква.

Також власники автомобілів зможуть придбати гараж або ділянку для гаражу, який знаходитиметься в комплексі.

Всього в комплексі буде збудовано 9 будинків, 2021 році – кінцевий термін вводу в експлуатацію квартир. З них понад 100 квартир будуть в першу чергу, будуть здані ще в 2019 році.

Всю інформацію про будівництво компанія Будінвесттраст оновлює та розміщує для ознайомлення. Ми прагнемо створювати якісні будинки, які служитимуть не одне покоління. Наша гарантія – це задоволені клієнти, та позитивні відгуки про компанію.

Ми завжди прислухаємося та надаємо відповіді на питання, якщо вони виникають у вас. Ви можете зателефонувати, написати нам на пошту, або приїхати особисто до нас. Вся контактна інформація вказана на сайті.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

14 + thirteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!