Головна / Цікаво знати / Будьте обережні з вогнем, не зловживайте простими правилами пожежної безпеки

Будьте обережні з вогнем, не зловживайте простими правилами пожежної безпеки

Сокальський районний сектор ГУ ДСНС України у Львівській області звертається до мешканців Сокальського району: будьте обережні з вогнем, не зловживайте простими правилами пожежної безпеки. Це може завдати шкоди господарству чи призвести до трагічних наслідків. Не розводьте багаття в лісах, торфополях, у не відведених для цього місцях. Пам’ятайте: навіть маленький недопалок може призвести до великої пожежі.

Так, 19 лютого в с. Сілець виникла пожежа сухої трави на відкритій території, площею 200 кв. м, її причина – необережне поводження з вогнем невстановленою особою, побічні збитки становлять 29500 тис. грн.

22 лютого в с. Бендюга горіла суха трава на площі 400 кв. м, причина – знову ж необережне поводження з вогнем невстановленою особою. Побічні збитки становлять 29500 тис. грн.

25 лютого в м. Белз горіла суха трава на відкритій території (З гектари), причина – необережне поводження з вогнем невстановленою особою, збитки встановлюються.

Працівники Сокальського районного сектору головного управління Державної служби надзвичайних ситуацій у Львівській області здійснюють об’їзд території Сокальського району та виявляють осіб, які допускають спалювання сухої трави. На трьох уже складено протоколи про адміністративне правопорушення.

Мешканцям району, керівникам сільськогосподарських підприємств та сільських рад треба вжити заходів для недопущення спалювання сухої трави на полях. Усвідомте, що продукти горіння на великих площах забруднюють навколишнє середовище, а вогонь може перекинутись на лісові масиви чи торфовища, житлові будинки.

Згідно з чинним законодавством, за умисне чи необережне спалювання сухої трави на угіддях та вздовж доріг передбачена адміністративна, а в окремих випадках і кримінальна відповідальність.

У випадку виявлення пожеж негайно потрібно вжити заходів для приборкання стихії та повідомити підрозділи пожежнорятувальної служби за телефоном «101».

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

four × 1 =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!