Цікаво знати

Букет квітів – найкращий подарунок всіх часів

Якщо вас запросили на якесь святкування і ви не знаєте, який подарунок принести, то завжди беріть квіти. Цей універсальний презент сподобається кожній людині. До того ж різноманіття вибору щодня тільки збільшується. У цій статті ми розповімо вам які букети квітів бувають та який краще підходить для тої чи іншої події. Також ви дізнаєтесь про те, як правильно обирати квіти та надовго зберігати їхню свіжість.

Який букет квітів обрати для святкування

Подарунки ми завжди підбираємо залежно від приводу, місця та навіть часу святкування. З квітами також діють ці прості правила. До того ж кожна рослина символізує певні емоції та почуття. Для прикладу – троянди, кожен колір цієї рослини означає щось інше. Білі є символом чистоти та невинності. Їх дарують на заручини, весілля, хрещення чи перше причастя. Червоні – це, звісно ж, пристрасть та палке кохання. Такі троянди краще дарувати своїй другій половинці. Рожевий колір означає вишуканість. Такі квіти дарують стильним та оригінальним особам. Хоч для більшості цей колір – символ юності, краси та свіжості. Жовті троянди – це турбота та примирення. Оранжеві – означають глибокий захват.

Також дуже популярними є хризантеми. Вони є символом довголіття та хоробрості. Цю квітку вважають священною в країнах Азії. Тюльпани ж уособлюють вишуканість та благородність. Це саме ті якості, якими вони самі володіють. Багато значень несе у собі лілія. Вона є символом жіночності, миру та волі.

Це означає, що при виборі букету ви повинні опиратись на те, що символізують квіти в ньому. Адже ваш подарунок виражає ваші почуття та емоції. Також приділіть увагу вибору упаковки. Це може бути звичайна кольорова стрічка, подарунковий папір, кошик або картонова коробка. До речі, останній вид сьогодні має дуже велику популярність. Флористи вигадали безліч видів композицій у коробках. Одну із них ви можете подарувати близьким.

Як правильно обрати

Перша найбільш поширена помилка – купувати готові композиції з квітів у магазинах. Ніколи не замислювались, чому вони такі дешеві? Свіжоскладений букет із тих же рослин обійдеться набагато дорожче. Чому ж так? Все дуже просто, такі букети роблять із залишків, які уже є несвіжими, тому їх терміново потрібно «впарити» покупцеві. Якщо бажаєте справді зробити сюрприз, а не подарувати сміття, то не купуйте таких букетів.

Щоб обрати свіжі рослини, детально огляньте їх. Вони повинні бути цілі, без пошкоджень, подряпин та тріщин. Бутони та стебла мають бути пружними, а колір природним та світлим. Хтось скаже, що це дуже банальні правила вибору, але дотримуючись їх, ви купите справді якісні квіти.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.