Головна / Цікаво знати / Центр зайнятості оголошує конкурс на кращого підприємця та найкмітливішого учня

Центр зайнятості оголошує конкурс на кращого підприємця та найкмітливішого учня

Конкурс на звання «Кращий бізнес-план підприємницької діяльності серед колишніх безробітних, які за сприянням служби зайнятості започаткували власну справу»

З метою виявлення кращих бізнеспланів серед підприємців, котрі за сприянням служби зайнятості розпочали свою бізнесдіяльність та успішно її провадять, підтримки їх підприємницьких ініціатив Львівський обласний центр зайнятості (надалі – ЛОЦЗ) спільно з Клубом підприємців Львівської області має намір провести у 2011 році обласний конкурс на звання «Кращий бізнесплан підприємницької діяльності серед колишніх безробітних, які за сприянням служби зайнятості започаткували власну справу».

У конкурсі можуть брати участь колишні безробітні, котрі за сприянням служби зайнятості отримали одноразову виплату допомоги з безробіття для організації підприємницької діяльності та провадять її у даний час. Для участі в конкурсі претенденти подають: заяву, оформлену за встановленим зразком; бізнесплан.

Бізнесплан повинен бути викладений державною мовою та оформлений відповідно до Положення про конкурс бізнеспланів підприємницької діяльності серед колишніх безробітних, які за сприянням служби зайнятості започаткували власну справу.

Конкурс проводиться у три тури: перший – на базі Сокальського районного центру зайнятості (з 1.04.2011 до 30.06.2011);  другий – загальнообласний, підведення підсумків, визначення переможців конкурсу (з 1.07.2011 до 31.08.2011); третій – фінал конкурсу (наказом Львівського обласного центру зайнятості формується Експертна рада та визначається дата проведення фіналу). Переможці фіналу отримають винагороди у розмірі за: І місце – 8 тис. грн.; II – 4 тис. грн.; III – 3 тис. грн.

Просимо всіх, хто бажає взяти участь у конкурсі на звання «Кращий бізнесплан підприємницької діяльності серед колишніх безробітних, які за сприянням служби зайнятості започаткували власну справу» звернутись до 15 травня 2011 року до Центру зайнятості у 4 каб. (тел.: 28001) та залишити заявку про участь в конкурсі. Бажаємо успіхів!

Профорієнтаційний КВК для учнів загальноосвітніх навчальних закладів

З метою формування у школярів мотивації до праці та свідомого професійного вибору з врахуванням потреб ринку праці, а також консолідації зусиль органів виконавчої влади, освіти, зацікавлених державних та громадських організацій, об’єднань роботодавців та профспілкових комітетів у розвитку професійної орієнтації молоді, як запоруки збереження та відтворення творчого, інтелектуального, трудового потенціалу регіону з квітня 2011 року розпочинається проведення чергового конкурсу винахідливих та кмітливих (надалі КВК) профорієнтаційного спрямування «Крок до мети» для учнівської молоді. Цьогорічний конкурс відбуватиметься поетапно у три тури: відбірковий тур, півфінал і фінал. Відбірковий тур відбуватиметься упродовж березня – травня поточного року. Просимо всіх, хто бажає взяти участь у КВК «Крок до мети» до 31 березня 2011 року подати до центру зайнятості заявки про участь у конкурсі.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

4 × 4 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!