Цікаво знати

Чи вартує купувати нерухомість в Греції?

Греція завжди привертала світове співтовариство своїми особливостями. Щороку її відвідує велика кількість туристів. Цілі, які переслідують приїжджі, кардинально відрізняються один від одного. Одні хочуть поніжитися під теплими променями сонця на березі одного з п'яти морів, які омивають цю неймовірну країну. Інші хочуть помандрувати по Греції і насолодитися її неймовірно красивими видами. Деякі приїжджають сюди досліджувати і помилуватися численним архітектурним та історичним спадщиною. Сьогодні збільшується кількість людей, які приїжджають до Греції для того, щоб обзавестися тут нерухомим майном і при цьому отримати можливість оформити посвідку на проживання, яке дозволяє вільно подорожувати по державах-членам ЄС.

Потенційних покупців нерухомого майна привертає м'який середземноморський клімат, мальовнича природа, незліченна кількість фруктів і овочів весь рік, культурне багатство країни, низький рівень злочинності і спорідненість менталітетів, яке сприяє незатруднітельна адаптації. Додатковим стимулом для покупки нерухомості в цій країні є цінова політика на грецькому ринку нерухомості. Діапазон цін дуже широкий, як і вибір різних об'єктів нерухомості. При високій якості будівельних матеріалів і європейських технологіях будівництва нерухомості, вона реалізується за дуже демократичними і приємними цінами.

Високої популярність серед потенційних покупців грецької нерухомості користується столиця держави місто Афіни. Детальней нерухомість в Афінах можна вивчити на спеціальних інформативних ресурсах, де публікуються актуальні пропозиції щодо продажу, які доповнюються яскравими фотографіями.

Багато при купівлі житла вибирають Афіни, оскільки це один з найстаріших міст в усьому світі. Саме з Афін починала багато століттям тому зароджуватися європейська цивілізація і демократія. Сьогодні це центр культурного і економічною житті країни, з розвиненою інфраструктурою і європейським рівнем життя, де бурхливий ритм сучасного мегаполісу гармонує з величезною кількістю пам'яток. Кожен день туристи зі всього світу приїжджають сюди помилуватися Акрополем, Парфеноном, храмом Зевса Олімпійського і багатьма іншими рідкісними пам'ятками.

Якщо говорити про ціни на житло в столиці Греції, то квадратний метр обійдеться в середньому 500-2000 євро. Невелику квартиру-студію тут можна купити за 30-40 тис. Євро. Однокімнатні квартири неподалік від узбережжя обійдуться приблизно в 50-60 тис. Євро. Вартість дво- і трикімнатних квартир по сусідству з унікальними пам'ятками і зі зручним розташуванням буде варіюватися в межах 70-150 тис. Євро. Якщо ж ви хочете придбати приватний сучасний приватний будинок, ціни на цей тип нерухомого майна стартують з позначки приблизно в 200 тис. Євро.

Не варто нехтувати цією доступною можливістю стати власником відмінною нерухомості в райській сонячній країні.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.