Цікаво знати

Чохол на Самсунг J3 2016 – найкращі варіанти тільки в інтернеті

Навряд чи хтось міг уявити років десять тому, що смартфони стануть саме такими якими вони є зараз – потужними, тонкими, акуратними, футуристичними і під управлінням сучасної операційної системи, яку з кожним роком доводять до неймовірного досконалості. Проте, саме від деяких особливостей того самого сучасного дизайну виходять проблеми.

Ні для кого не новина, що якщо носити телефон в кишені абияк, класти його на тверді поверхні і влаштовувати своєму помічникові сусідство в сумці з різними іншими предметами, то подряпини і інші пошкодження просто неминучі – така ціна за приємні для руки і красиві матеріали задньої кришки і граней. Саме тому і були створені захисні аксесуари, які допомагають навіть через пару років зберігати телефон в ідеальному стані.

Чохли – ось що реально допомагає домогтися такого результату і їх варіацій досить багато, що дає можливість підібрати краще рішення саме для себе. Можна купити варіант у вигляді книжки, який буде закривати обидві площині і додатково обмежувати телефон бортиками, щоб жодна частина при падінні безпосередньо не стикалася з поверхнею. Якщо ж ви любите більш компактні і витончені рішення, то ідеально підійдуть бампери їх силікону або пластику, які закриють тільки задню частину.

Більш того, зараз існує досить багато різних кольорів, можливість нанести унікальний малюнок, різноманітні матеріали для чохлів-книжок – це дає можливість знайти свій стиль, але для початку потрібно знайти магазин, який зможе запропонувати максимально широкий асортимент. Так, можливо в вашому місті і досить магазинів з подібними товарами, але навряд чи вони зможуть запропонувати щось серйозне – хоча б більше 2-3 варіантів для кожної з ходових на даний момент моделей.

Зовсім же інша справа інтернет – саме там можна знайти гідний асортимент, причому для цього навіть не потрібно нікуди йти, каталоги доступні весь час, замовлення відбувається в пару кліків і ніхто не заважає вибирати. Детальні описи і фото допоможуть підібрати найкраще з кращого, а можливість відкрити паралельно відразу кілька сайтів так і зовсім радує.

Ну а якщо говорити про конкретні онлайн-магазинах з відмінною репутацією, то кращим варіантом може стати Covercase – сайт знаходиться за адресою covercase.com.ua. Там ви обов’язково щось відшукаєте для себе і точно не підете з порожніми руками!

Голос Сокальщини на GoogleNews