Цікаво знати

Чому варто звертатися до майстрів «Просто Сервіс»

Побут сучасної людини не можна уявити без техніки. Поломка пральної машини стає справжнім ударом для сімей, особливо з маленькими дітьми

Самостійно відремонтувати таку складну техніку не вдасться. Не можна проводити втручання, не маючи спеціальної підготовки, тому жителям Києва варто звертатися до майстрів сервісного центру «Просто Сервіс». На сайті компанії https://remont-stiralki.kiev.ua/rsmkc/remont-stiralnyh-mashinlevyj-bereg/ вказані контакти для виклику ремонтників і прайс на їхні послуги.

Якщо в роботі пральної машини помічені збої, наприклад, перестає нагріватися вода, не працює один з режимів, які не зливається вода, чути стукіт при віджиманні, не варто чекати, що техніка відновитися самостійно. Чим раніше машинку огляне майстер, тим менше буде коштувати її ремонт. Фахівці «Просто Сервіс» швидко і недорого ремонтують будь-яку техніку різних виробників, мають всі необхідні інструменти. Майстри виїжджають на будинок, тому немає необхідності вести великогабаритну техніку в майстерню. Звернувшись в компанію, клієнти отримують такі переваги:

  • Гарантія якості всіх типів робіт на півроку.
  • Виїзд майстрів на будинок у зручний для замовника час.
  • Здійснення ремонту в день заявки.
  • Всі співробітники мають високу кваліфікацію і постійно її підвищують на курсах і тренінгах.
  • Пральні машини перевозять в сервісний центр тільки в разі найскладніших поломок.
  • В ремонті використовують оригінальні деталі.
  • Кілька варіантів оплати послуг.

Ремонт можливий для різного типу машинок: з верхньої і бічним завантаженням, з сушкою або без неї, з звичайним або асинхронним двигуном і ін.

Як підготуватися до ремонтних робіт

Щоб майстер зміг швидше приступити до роботи, замовнику рекомендують виконати заходи з підготовки місця для роботи фахівця. Знадобитися відключити машинку від мережі, звільнити місце у ванній кімнаті. Чи не рекомендовано рухати техніку або самостійно зливати воду (якщо вона залишилася в машині). Важливо згадати, чи були нюанси в роботі техніки останнім часом (шум, стукіт в двигуні). До виклику майстра варто визначити, чи дійсно трапилася поломка. Часті випадки, коли господар забував закрити кришку люка, була зламана розетка, перегорає подовжувач, в квартирі відключали воду.

Замовити виклик майстра додому можна двома шляхами: зателефонувати за контактним номером телефону або залишити заявку на сайті. Необхідно повідомити менеджеру марку машини (можна прочитати в інструкції), приблизний рік випуску, приблизний термін експлуатації, передбачувану причину несправності.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

15 − ten =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.