Цікаво знати

Що може розповісти про вас улюблена кава? Наука знає точно!

Кава, яку ми п’ємо, впливає не тільки на здоров’я, але і на характер

Кава, якій ви віддаєте перевагу, може розповісти не тільки про ваше здоров’я, але і про ваш характер – причому, деяка взаємозв’язок між віддається перевага напоєм і типом характеру підтверджується науковими дослідженнями. Перевірте, наскільки це збігається з вашими спостереженнями і пристрастями!

Чорна кава

 

Якщо ви віддаєте перевагу просто чорній каві без цукру, молоці, вершкам та іншим добавкам, можливо, вашим близьким варто насторожитися. Результати дослідження, проведеного в 2015 році фахівцями Сагіоглу і Грайтмейером, підтвердили прямий зв’язок між любов’ю до гірких смаків і деякими антигромадськими рисами особистості. Зрозуміло, навряд чи всі любителі чорної кави вечорами виходять на прогулянку з ножем і підстерігають довірливих перехожих, але деяка схильність до рис, пов’язаних з темною стороною особистості, їм може бути властива.

еспрессо

 

Что может рассказать о вас любимый кофе? Наука знает точно!

Якщо ви віддаєте перевагу по-справжньому насиченому і яскравому смаку кави і віддаєте перевагу еспресо, можна сказати, що ви демонструєте дуже яскраву індивідуальність. Втім, деякі любителі еспресо можуть просто демонструвати своє бажання належати до певних соціальних кіл і вести бажаний спосіб життя. Так що задумайтеся: якщо останнім часом ви все частіше замовляєте в кав’ярнях чашечку еспресо, можливо, вам хочеться від життя чогось більшого.

солодка кава

 

Что может рассказать о вас любимый кофе? Наука знает точно!

Дослідники стверджують: чим більше цукру або вершків у вашій чашці кави, тим вище ваш соціальний інтелект, тим краще ви вмієте встановлювати і підтримувати зв’язки з оточуючими вас людьми. Втім, можливо ще одне пояснення: солодкий смак допомагає зняти стрес, і якщо останнім часом ви стали віддавати перевагу напою з цукром, можливо, ви просто занадто багато нервуєте.

Кава з сиропами

 

Что может рассказать о вас любимый кофе? Наука знает точно!

Дослідження, результати якого були опубліковані в виданні PsychCentral, стверджує: люди, що люблять додавати до своєї кави сиропи з різними смаками або просто вважають за краще ароматизовану каву, більш схильні до ризику, ніж любителі більш традиційного напою. Учасники експерименту, які вважали за краще ароматизовану каву, також демонстрували більш високу готовність пробувати нове і приймати несподівані рішення.

Кава без кофеїну

 

Что может рассказать о вас любимый кофе? Наука знает точно!

Якщо ви віддаєте перевагу каві без кофеїну, ви не тільки піклуєтеся про своє здоров’я, але і віддаєте перевагу все в своєму житті тримати під контролем, стверджують автори дослідження, опублікованого в PsychCentral. Відмінна якість, але, можливо, вам варто
навчитися іноді розслаблятися і відпускати ситуацію – це може бути дуже приємно!

Розчинна кава

 

Что может рассказать о вас любимый кофе? Наука знает точно!

Якщо ви свідомо віддаєте перевагу розчинній каві і п’єте її навіть тоді, коли у вас є достатньо часу і сил, щоб заварити собі чашечку натурального, будьте обережні: деякі дослідники пов’язують пристрасть до «швидкої» кави з підвищеною схильністю до прокрастинації.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.