Головна / Цікаво знати / Що потрібно знати про пакування промислових вантажів при перевезенні

Що потрібно знати про пакування промислових вантажів при перевезенні

Якщо вам належить виконати перевезення будь-якого вантажу – самостійно або силами транспортної компанії – вам необхідно подбати про надійну транспортній упаковці вантажу. У вантажному агентстві CAT упаковка вантажу – самостійний і дуже важливий етап виконання перевезення. Надійна, правильно виконана упаковка вантажу – один з основних факторів збереження вантажу.

Упаковка вантажу потрібно незалежно від способу перевезення. Так, наприклад, якщо ви відправляєте вантаж на відкритій платформі, то всі крихкі і легковразливі елементи повинні бути упаковані. Особливо це стосується перевезення техніки. На кожній вихідної одиниці техніки виконується захист стекол за допомогою пластикових щитів. Якщо немає можливості демонтувати крихкі елементи, їх закривають з допомогою різних пакувальних матеріалів. На сайті компанії sat.ua ви знайдете більш детальну інформацію про можливості перевезеня по Україні різного типу вантажів.

Свої правила пакування існують і для вантажів, що перевозяться у вагонах, у піввагонах, у контейнерах, на автомобілях. У будь-якому випадку, основне завдання транспортної упаковки – захистити вантаж від механічного і кліматичного впливу. При цьому транспортна упаковка полегшує процес завантаження і розвантаження вантажу, дозволяє краще використовувати корисний простір транспортного засобу.

пакування вантажівВ особливо ретельної упаковці потребує вантаж, що відправляється в збірному вагоні по ж/д, збірним автотранспортом, авіатранспортом. Саме ці вантажі в найбільшою мірою схильні до пошкоджень з боку інших (сусідніх) вантажів, трясіння, тиску. Вантажовідправники можуть самостійно упаковувати свій вантаж і пред’явити його транспортної компанії вже в упакованому вигляді. Однак, не завжди вантажовідправник знайомий з усіма правилами, що пред’являються перевізниками до упакування вантажу. Простіше, надійніше, а часто і дешевше доручити упаковку вантажу транспортної компанії.

Так, компанія CAT виконує упаковку самих різних видів промислових вантажів у повній відповідності з вимогами перевізників. Найбільш часто застосовувана упаковка:

1. Упаковка в гофро-листи. Використовується для великогабаритних вантажів, вантажів на палетах.

2. Пакування в мішки ПЕТ з прошивкою і опломбуванням. Використовується для відносно невеликих тарно-штучних вантажів. Можливе об’єднання в одному мішку декількох вантажів. Підходить для вантажу нестандартної форми. Наприклад, може використовуватися для упаковки запчастин, обладнання, текстильних виробів, поліграфічної продукції.

3. Упаковка в повітряно-бульбашкову плівку. Використовується для захисту тендітних частин вантажу або вантажу, надійно захищає від деформації, подряпин, дрібних пошкоджень, від впливу атмосферних опадів. Підходить для будь-яких вантажів габаритів. Використовується для крихких вантажів – скла, пластику, приладів.

4. Упаковка в стрейч-плівку. Підходить для будь-якого вантажу. Надійно захищає від подряпин, дрібних ушкоджень, впливу атмосферних опадів. Фіксує вантаж, що складається з декількох елементів. Використовується для формування вантажного місця.

пакування вантажу скотчем5. Упаковка скотчем. Необхідна для зміцнення упаковки, наприклад, картонної коробки або гофро-короби, для фіксації різних частин упаковки.

6. Окантовка стрічкою (пластикової чи металевої). Надає міцність і цілісність упаковці, утримує краю упаковки. Стрічкою окантовуються паллето-місця, обрешеченный вантаж, глухі ящики.

7. Обрешітка (вантажів у коробках, негабаритних вантажів). Жорстка упаковка. Захищає від будь-яких механічних впливів, запобігає зіткнення з іншими вантажами або стінками транспортного засобу. Застосовується для особливо цінних вантажів, крихких вантажів, зокрема, для обладнання. Формується під розмір і конфігурацію будь-якого вантажу. Використовується для вантажів, що не відповідають нормам перевезення.

8. Установка на палети. Полегшує вантажно-розвантажувальні роботи. Запобігає контакт вантажу з підлогою, захищає від можливої вогкості на підлозі. Оптимізує простір у транспортному засобі. Використовується для формування вантажного місця, для укрупнення вантажного місця.

9. Упаковка в дерев’яні ящики і палетні борту (в тому числі, марки NEFAB ExPak). Міцна об’ємна упаковка. Можливе додавання додаткових внутрішніх ложементів. Використовується для крихких і особливо цінних вантажів.

Особливо жорсткі вимоги пред’являють до упаковки вантажу авіакомпанії. При цьому у різних авіаперевізників ці вимоги можуть відрізнятися. Менеджери «Столичного вантажного агентства» знайомі зі всіма нюансами та особливостями упаковки вантажу для авіаперевезення, тому, якщо ви доручаєте «Столичному вантажному агентству» відправити ваш вантаж авіатранспортом, то найкраще і упаковку вантажу також доручити фахівцям агентства.

Якщо при відправленні свого вантажу силами агентства CAT ви замовляєте додаткову послугу упаковки, то ви можете бути впевнені в тому, що ваш вантаж надійно захищений від пошкодження під час вантаження і транспортування. Ви також заощадите час і сили, оскільки вам не потрібно буде самим підбирати і купувати пакувальні матеріали і самостійно упакувати вантаж, або шукати ще одного постачальника для виконання упаковки.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

5 − two =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!