Цікаво знати

Чи все те правда, що говорить політик, коли хоче стати президентом?

В Україні немає напевне людини, яка б не знала «чесного» депутата Гриценко. Вже не один рік він веде стрімку компанію правдивого та добросовісного політика, що має за намір зробити його президентом. Але сьогодні виникає багато нюансів, які напевне сам Анатолій Гриценко хотів би заховати.

Коли Україна бореться проти корупції, деякі слуги народу, просто нахабно витираюсь свої брудні ноги у людську довіру, не винятком є і головний екс-міністр оборони України. За свою «чесну» роботі, він зумів тільки придбати чотири «маленькі» квартири, та «дачу» на березі Дніпра в Конча-Заспи. Красива природа, просторі маєтки у самому центрі найдорожчої землі, де по сусідству проживають «законослухняні громадяни» нашого суспільства.

Гриценко Анатолій Степанович – це людина, що все своє життя створювала ілюзію людини, яка діє на користь людей, забуваючи про власні потреби. А все, що робилося з гучними словами, було для того, щоб незаконно дістати площу 347,8 кв. м. що міститься на території, що займає не менше 50 соток землі Конча-Заспи. Звичайно всі маєтки переписані на дружину Юлію Мостову.

Елітне житло, великі суми грошей, все це належить Гриценко, котрий відкидає всі звинувачення у корупції в свій адрес. Рекомендуємо звернути увагу на те, що вже не одноразово журналісти звертали увагу на дану персону, що хоче стати верховним гарантом нашої країни.

Гриценко Анатолій не є людиною, яку можна вважати бідною та чесною, як він старається показати себе серед населення. Журналісти «Гроші» звернули увагу на його численні порушення, та неправомірні дії, що призвели до збагачення даної персони, шляхом його виборців.

https://grytsenko.net/ – розповість всю правду, про яку ви і не підозрюєте!

Про що забув колишній екс-міністр?

  • совість. Про неї забувають всі, хто прагне влади, і Гриценко Анатолій не є винятком;
  • чесність. Не зважаючи на те, що політик постійно запевняє на всіх програмах та рубриках, про те, що він один з найчесніших політиків, це обман. Сьогодні майже кожен журналіст може надати інформацію, про незаконні дії;
  • правду. Як і совість, правда уже багато років не має актуальності, коли все вирішують гроші та влада. Говорити правду – це перше що хочуть отримати українці в своєму президенті, але дана риса уже відсутня.

Корупційні дії Гриценко, дозволили йому отримати багато переваг, про які прості громадяни України можуть тільки мріяти. https://grytsenko.net/ru/articles/criminal/ – відкриє ваші очі на всю правду про політика, який є дуже «чесним»!

585627480

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.