Головна / Цікаво знати / Чим відрізняються льодоходи для жінок і чоловіків?

Чим відрізняються льодоходи для жінок і чоловіків?

Як захистити себе на слизькій дорозі? Цим питанням люди задавалися з давніх часів. В широтах, де теплу пору року змінюється холодним, періодично виникала необхідність пересуватися по слизьких дорогах. Без спеціальних пристосувань це було неможливо. У ті далекі часи люди обмотували взуття товстої мотузкою, а пізніше – залізними ланцюгами. Але ці пристосування утруднювали ходьбу, а мотузка ще й швидко рвалася. Загалом, з розвитком прогресу, люди придумували нові, доступні в ті роки пристосування, щоб убезпечити себе під час ожеледиці. Уже в 20 столітті в хід йшли наждачний папір, залізні накладки і інші пристосування.

І тільки ближче до кінця 20 століття були придумані льодоступи з гуми з вбудованими залізними шипами. Чому вони були винайдені так пізно? Прототип таких накладок існував давно. Але тільки в останні роки, з розвитком технологій, вдалося винайти матеріали, які володіли всіма необхідними властивостями для льодоступи. А саме – міцність, еластичність, здатність витримувати низькі температури. Для шипів підібрали такий матеріал, як сталь – найміцніший з доступних металів.

Купити льодоходи в зимовий період можна практично скрізь: на лотках ринку, в магазинах взуття та навіть в супермаркетах. Це популярний, а тому поширений товар. У теплу ж пору року, купити льодоходи складніше. Вони доступні тільки на спеціалізованих сайтах. Наприклад, на цьому: http://gololed.com.ua. Але люди, які думають наперед і піклуються про своє здоров’я, льодоходи набувають заздалегідь. Адже це товар, який не купують за фактом, при настанні ожеледиці. Ожеледь приходить раптово і льодоходи необхідно мати під рукою. Інакше, як ви доберетеся за покупкою навіть до найближчого супермаркету?

Інтернет-магазин http://gololed.com.ua пропонує льодоходи круглий рік в будь-якій кількості. На сайті представлено кілька найпопулярніших моделей. Тобто, можна вибрати варіант за кількістю шипів і способу їх фіксації на взуття. Так, жінки купують льодоходи на 4 або 6 шипів, які одягаються на підошву будь-якої моделі, з каблуком, на танкетці або плоску. Такі льодоступи і виглядають витончено. Чіпляються на носок і п’яту взуття тонкими гумовими петлями, які практично непомітні на взуття.

Чоловіки найчастіше вибирають льодоходи на 10 шипів. По-перше, тому що вони більше пересуваються і їм необхідно надійне зчеплення. А по-друге, з тієї причини, що така модель лише одягається на плоску підошву. Тобто, відмінний варіант для кросівок, валянок і іншої подібної зимового взуття.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Про Андрій Гаврилюк

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

5 × 1 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!