Цікаво знати

Цикл військово-практичних навчань

З 1 лютого 2015 року у Сокальському районі розпочинається цикл військово-практичних навчань, які проходитимуть у кожному місті району. Метою навчань є підготовка мешканців до можливих воєнних дій.

Навчання відбуватимуться з ініціативи Сокальської районної організації ВО «Свобода», громадської організації «Сокіл», за інформаційної підтримки радіо «Сокаль», газети «Голос з-над Бугу» та за практичною участю Сокальсько-Червоноградського військкомату.

Перші військові навчання пройдуть у місті Сокаль, де професійні військові експерти вчитимуть сокальчан виявляти та знешкоджувати вибухонебезпечні об’єкти, надавати першу медичну допомогу собі й оточуючим, продемонструють різновиди сучасної стрілецької зброї, а також покажуть основні тактичні та стратегічні правила ведення бою в міських умовах. Для участі у навчаннях, які розраховані як на чоловіків, так і на жінок та дітей, потрібно вдягнути зручний одяг згідно з погодними умовами та мати кілька вільних годин.

Перші навчання для мешканців міста Сокаля відбудуться у неділю, 1 лютого, об 11.00 год. на площі перед пам’ятником Тарасові Шевченку.

 

Голос Сокальщини на GoogleNews