Цікаво знати

Циркумцизія: навіщо роблять обрізання

З різних причин чоловікові може бути протипоказано обрізання. Думки фахівців з цього приводу абсолютно різні, особливо з приводу проведення заходу в ранньому віці.

Що таке циркумцизія – опис, методи, клініки

Циркумцизія – хірургічна маніпуляція, яка передбачає видалення крайньої плоті на чоловічому пенісі.

Цілі виконання процедури:

– релігійна (згідно з канонами, приписам прихильники мусульманської, іудейської віри вони повинні в обов’язковому порядку пройти процедуру посвячення);

– соціальна (з метою переходу на новий етап розвитку індивідума, відмова від хибних дій);

– медична (профілактичний метод статевих захворювань, корекція анатомічної патології).

Операція циркумцизії проводиться амбулаторно, пацієнт прибуває на денному стаціонарі. У разі наявності супутнього патологічного процесу або ускладнень рекомендується госпіталізація. Більш детальну інформацію ви можете дізнатися на сайті компанії Med City. На сторінці сайту http://medcity.ua/services/operativnoe-lechenie122/lazernoe-krugovoe-issechenie-krayney-ploti-tsirkumtsizio/ матимете змогу від фахівців дізнатися що таке циркумізація. Також варто звернутися за консультацією до кваліфікованого медпрацівника компанії. Ви маєте можливість безпосередньо на сайті компанії записатися на прийом до спеціаліста.

Методика проведення оперативного втручання:

– статевий член обробляється з допомогою дезинфікуючого засобу;

– робиться місцева анестезія для дорослих чоловіків, загальний наркоз – для підлітків;

– у період тимчасової відсутності чутливості проводиться максимальний натяг шкіри і круговий розріз навколо головки, висічення, відділення листків, надріз вуздечки;

– при неповному обрізанні зберігається значно більше шкіри, виконуєтсья часткове закриття головки;

– в загальному випадку проводиться видалення внутрішнього листка або рубців (при наявності);

– накладається шов по всій довжині, на вуздечну зону, який зверху фіксують пов’язкою.

Циркумцизія в Києві ідентична техніці проведення в інших містах. Під час проведення процедури використовують аплікаційну анестезію, тому пацієнт практично не зазнає болючих відчуттів. Весь процес триває не більше 10-15 хвилин. Через годину після закінчення пацієнт залишає медзаклад, якщо відсутні протипоказання.

Наступні 10 днів необхідна щоденна перев’язка з антисептичною обробкою швів, зняття яких допускається через два тижні. Однак шовний матеріал розсмоктується самостійно через ще якийсь час.

Другий спосіб – циркумцизія лазером передбачає оперативне втручання без крововтрат і абсолютно безболісно.

Додаткові переваги методу – стислі терміни відновлення в постопераційний період, відсутність швів. В результаті зниження травматизму зменшується вірогідність серйозних ускладнень. Таким способом сучасні клініки проводять циркумцизію дитині (новонародженому або тій дитині, якадосягла шестирічного віку).

Показання для циркумцизії

Основні показання:

– фімоз (повна, часткова неможливість звільнення головки);

– парафімоз (защемлення вільного ділянки);

– пошкодження крайньої плоті в результаті отриманого ушкодження.

Хірургічна маніпуляція рекомендується, коли в шкірних складках періодично виникає запалення (баланопостит), затруднене сечовипускання або пеніс має неправильну форму із-за недостатньої еластичності шкіри. Багато пацієнтів звертаються в клініки з проблемою передчасної еякуляції, яка нерідко вирішується таким шляхом.

Консультація уролога з питання доцільності циркумцизії

До незручностей відносять тільки один критерій, який носить тимчасовий характер. Ніжна шкіра статевого органу спочатку натирається білизною, одягом. Іноді виникає неприємне відчуття сухості. Згідно з відгуками пацієнтів, які мають досвід обрізання, подібний дискомфорт після певного часу проходить.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 × one =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.