Цікаво знати

CMR система для автосервісу – де купити

Якщо Ви є власником автосервісу і бездоганно розумієтесь в автомобілях, а ефективність роботи вашої компанії недостатньо висока, Вам обов’язково потрібна система, яка організує усі процеси на підприємстві.

Однією з найдоступніших та зручних у користуванні систем на ринку є Бітрікс 24. Ця програма має дуже багато модифікацій, серед яких і CRM система для автосервісу. Система дозволить Вам повністю перенести свою роботу в сховище бази даних. Вам більше не потрібно зберігати гігабайти важливої інформації на комп’ютерах чи флешках та переживати про їх захищеність. Усі дані в Бітрікс 24 будуть доступні тільки для Вас.

CMR для автосервісу допоможе Вам повністю контролювати роботу ваших працівників. Ви зможете моніторити усі запити клієнтів, відслідковувати стан виконання замовлень та автоматизувати продажі. ВИ зможете створити свій сайт, де буде вказана уся необхідна інформація про Ваш автосервіс. За допомогою CMR для автосервісу ВИ зможете публікувати на сайті ціни на Ваші послуги, швидко повідомляти клієнтів про знижки, фіксувати заброньований клієнтом час. Також Ви можете створити базу усіх Ваших клієнтів та запланувати графік надсилання електронних листів про знижки чи нагадування про Вашу компанію.

У CMR для автосервісу можна підписувати договори та угоди, виставляти рахунки, накладні, акти. Система дозволяє обійтись без дорогих систем бухгалтерії. У процесі роботи Ви зможете переглядати усю історію співпраці з кожним клієнтом, бачити усі надані послуги та відповідні ціни на них. Це дуже зручно, така система економить час. Ви завжди вразите клієнтів своєю обізнаністю у їхніх питання. Кожен замовник мріє, щоб працівник пам’ятав, що ремонтував минулого разу та які деталі міняв. CMR для автосервісу зможе у цьому допомогти, адже Ви станете найбільш підготовленим працівником, переглянувши усю історію співпраці.

Крім цього, Ви як власник компанії за допомогою CMR для автосервісу зможете контролювати свої працівників. Ви будете бачите, як швидко виконується робота, моніторити результати по кожному замовленню. У Бітрікс 24 можна створювати чат та спілкуватись колективу. У чаті  можна швидко обговорити важливі питання та повідомляти важливу інформацію серед персоналу. Хороша комунікація допоможе пришвидшити роботу та оптимізувати час.

Почати працювати з Бітрікс 24 для автосервісу можна безкоштовно. Демо-версія допоможе розібратись детальніше в роботі системи і переконатись в необхідності її придбання.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1 × 3 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.