Цікаво знати

Counter Strike є однією з найпопулярнішою дисципліною в кіберспорті

Counter Strike: Global Offensive є однією з найпопулярнішою дисципліною в кіберспорті. Розвивається не тільки цей шутер від першої особи, створений Valve, а й кіберспортивного сфера в цілому: збільшуються призові, різноманітність турнірів зростає, з’являється все більше нових колективів. Вони здатні здивувати несподіваним результатом як в якомусь конкретному матчі, так і перемогою в певному турнірі. Все це дає можливість заробити людям, які хочуть підняти свій стан шляхом ставок на дисципліні CS: GO. Як це зробити? Який сервіс буде підходити для цього якнайкраще? Які умови пропонують кращі букмекери? Все це ви дізнаєтеся, дочитавши статтю до кінця.

Звичайно, якщо ми розглядаємо заробіток на ставках, то робити це потрібно лише з кращим сервісом, спеціалізованому на беттінг. Що робить сайт Gorilla таким? Різноманітність ставок на кожен окремо взятий матч, турнір, супер бонуси, які допомагають розігнати свій первісний депозит до серйозної суми, замість того щоб хвалитися “заробітком” по 50 рублів. Крім цього є можливість поповнити свій баланс і зробити ставку не тільки грошима, а й скінами зі свого інвентарю в Steam. Також свій виграш скінами, можна після конвертувати в реальні гроші і вивести на будь-яку зручну для вас платіжну систему. Лише уяви – ось ти бігаєш з цими пікселями в грі, а тут ти вже їх переводиш в гроші, перед цим піднявшись на ставках.

Важливо лише пам’ятати про те, що ваш виграш – це практично завжди удача! І якщо ви не є гравцем в даний шутер або ж просто не розбираєтеся у всіх тонкощах і правилах гри, то заробити тут буде неможливо.

Коли ж можна заробити на Counter Strike: Global Offensive найбільше?

Природно під час найбільших турнірів. Найголовніший з них – Major, де кращі команди цієї дисципліни борються за призовий фонд у 500 000 американських доларів. Крім цього протягом року проводяться турніри від таких великих турнірних операторів як DreamHack, RFRSH (BLAST Pro Series), ESL, FACEIT, ELEAGUE, PGL, ECS. Всі ці компанії проводили і проводять турніри з великими призовими, а для тих хто ставить разом з Gorilla – це можливість приємно підзаробити. Більшість турнірів проводяться близько одного тижня, іноді за 2-3 дня. Як вже і говорилося раніше, в рік їх проводиться неймовірна кількість. Що ж це означає для вас знову? Вигода! Цілий рік можна заробляти, роблячи ставки з Gorilla і забираючи свій виграш.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.