Цікаво знати

Де купити контрольно-вимірювальні прилади і автоматику

Прилади КВП (контрольно-вимірювальні прилади і автоматика) застосовують для вимірювання різних фізичних властивостей і параметрів в автоматизованих системах виробництва. Застосування КВП знаходять в галузі промисловості і в побуті. Компанія «Юнісет» займається виробництвом і реалізацією приладів КВП. На сайті https://uniset.ua/catalog/pribory-kipia/ в розділі «Каталог» можна знайти необхідне обладнання, ознайомитися з технічними характеристиками і замовити товар.

Типи приладів КВПіА від Юнісет

Контрольно-вимірювальні прилади і автоматика застосовуються в багатьох галузях. Каталог налічує десятки приладів. Основні типи приладів КВП використовують для вимірювання температури і тиску. На сайті магазина Uniset широкий вибір датчиків тиску виробника Danfoss. Ціни на прилади варіюються від 2 до 11 тисяч грн. Устаткування застосовують в промисловості. З їх допомогою вимірюють тиск газів і рідин. Корпус виконаний з кислотної нержавіючої сталі. Лазерна калібрування, перешкодозахищеність і вбудована температурна компенсація забезпечують точність показників приладу.

Датчики температури Danfoss перетворять показники температури в електричний імпульс і передають на різні відстані. За допомогою таких датчиків можна з високою точністю визначати температуру твердих тіл, рідкої і газоподібної середовища. За допомогою приладу легко вимірювати температуру до 400 ° С. Датчики температури знайшли застосування в промисловості, де дуже важливо отримувати точну інформацію про дрібні зміни температури об’єкта.

Температурні датчики діляться на такі категорії:

  • п’єзоелектричний прилад;
  • акустичний термодатчик, підходить для високий і середніх температур;
  • пірометр, вимірює теплове випромінювання об’єкта;
  • терморезестівний датчик, з його допомогою можна створювати прості схеми високої чутливості та ресурсу;
  • термопара, можливість вимірювати показники температур в межах -200 – +2000 градусів С, але має велику похибку;
  • напівпровідниковий датчик, вимірює температуру повітря в діапазоні -50 – +150 градусів С, низька похибка.

Як купити обладнання в Юнісет

Купити будь-який товар можна на сайті через опцію кошика. Доставка в регіони здійснюється компаніями Нова Пошта, Делівері, Ін Тайм. Оплата можлива готівковим і безготівковим способом. Передбачено повернення товару протягом 14 днів з моменту покупки. На сайті є кілька варіантів зворотного зв’язку з менеджерами магазину, які допоможуть з вибором устаткування.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

five + 12 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.