Цікаво знати

Де купити морозильну камеру?

У звичайному холодильнику морозильна камера може бути недостатньо місткою. Вирішити цю проблему можна, купивши стоїть окремо побутовий прилад, щоб тримати в ньому продукти тривалого зберігання в достатньому обсязі.

Великий вибір морозильних камер пропонує магазин Eldorado, який є лідером в області поставки побутової техніки та електроніки в Україні. У каталозі представлені моделі з оптимальним співвідношенням ширини і висоти, але різних габаритів, що дозволяє підібрати варіант, який поміститься в передбачене для нього місце. Чим більше розміри техніки, тим ширшими її відділення. Консультанти магазину порадять відповідну модель вертикального або горизонтального типу.

Завдяки широкому асортименту магазину, в ньому кожен зможе підібрати і купити морозильну камеру в Україні від провідних світових брендів і за доступною вартості.

Основи вибору морозильної камери

Існують базові критерії, за якими визначається надійна морозилка:

  • чим потужніший компресор, тим нижче максимально можлива температура;
  • від класу енергоспоживання залежить економічність приладу;
  • морозильна камера повинна мати не один режим роботи, щоб зберігання продуктів виконувалося при оптимальних умовах;
  • автоматичне розморожування – обов’язкова функція сучасного холодильного обладнання.

Моделі вертикального типу мають висоту від 85 до 180 сантиметрів, що дозволяє вибрати морозильну камеру з оптимальним обсягом корисного простору. Горизонтальні морозильні “ларі” відрізняються великим корисним об’ємом до 572 літрів і більше низькою ціною.

Фахівці магазину Eldorado рекомендують використовувати ларі для зберігання одного виду продуктів: тільки овочів, м’яса або риби. Якщо покупка необхідна для зберігання не однотипних продуктів харчування, то краще придбати модель вертикального типу. Це обумовлено тим, що такі камери розділені на незалежні один від одного відділення.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1 × 3 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.