Цікаво знати

Де купити моторне масло

Кожен автомобіль, незалежно від року випуску або класу, вимагає догляду і обслуговування

Щоб не потрапляти в несподівані ситуації, потрібно регулярно звертатися в сервіс і перевіряти основні показники автомобіля. У такий список можна віднести діагностику ходової і заміна масел. Якщо виникають проблеми з ходовою, як правило, досвідчений водій сам зауважує неполадки, то заміна масла – це регулярна процедура, яку потрібно проводити протягом певного пробігу автомобіля.

Щоб поміняти масло, зазвичай водії звертаються на СТО. Тут Вам можуть замовити масло і надати послуги по заміні. Однак, якщо Ви хочете заощадити або ж довіряють сервісному вибору, Ви можете замовити масло для машини самостійно.

Автомобільні масла бувають декількох типів:

  • Моторне масло;
  • Трансмісійне масло;
  • Промислове масло;
  • Промивальне масло.

Для автомобілів використовують моторне і трансмісійне масло. Трансмісійне масло використовують в коробці передач. Воно більш густе і забезпечує функціонування коробки передач. Моторне масло є більш рідким і використовується в двигунах машина для охолодження двигуна. Також моторне масло очищає двигун і тим самим подовжує його експлуатація.

Види моторного масла

Моторні масла відрізняються в залежності від типу двигуна. Воно може бути для дизельного двигуна, для бензинового, або комбіноване. Це важливо пам’ятати при виборі. Далі все залежить від в’язкості і складу. Якщо ви довіряєте певних брендів, Ви можете вибрати по бренду. На сьогодні марок моторного масла дуже багато, але не варто вибирати з виробників, які завоювали ринок якістю.

Моторне масло бренду Кастрол

Якщо подивитися бренди масел, можна відкинути багато варіантів, що характеризуються низькою якістю і в’язкістю. Одним з кращих варіантів вибору масла може стати бренд Кастрол. Бренд Кастрол виробляє моторне масло в Німеччині. Серед асортименту масла Кастрол можна вибрати масло як для бензинового двигуна, так і для дизельного. Можна вибрати масло Кастрол 10W-40 або будь-яке масло Кастрол інший в’язкості.

Де можна придбати масло Castrol?

Якщо Ви плануєте придбати масло для автомобіля, Вам обов’язково потрібно відвідати інтернет-магазин АТЛ. Саме тут можна вибрати все необхідне для автомобіля, враховуючи деталі, масла і супутні товари. Каталог товарів завжди актуальний і доступний для продажу. Вам тільки потрібно оформити замовлення і через кілька днів забрати в своєму місті.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.