Головна / Цікаво знати / Де в Україні купити ножі для захисту

Де в Україні купити ножі для захисту

Тактичні системи – це інтернет-магазин, де можна вигідно вибрати і купити якісні ножі

Безліч видів зброї сьогодні проводиться для захисту і самооборони. Ножі зараз – одні з найдоступніших. В Україні їх можна купити в спеціалізованих торгових точках, таких як наша.

На сьогоднішній день ми пропонуємо вам кращий асортимент засобів для захисту життя. CRKT, Buck, Medford Knife & Tool, LEATHERMAN, Victorinox, Benchmade, Timberline, SOG, KA-BAR, Boker і багато інших – продукція відомих американських і європейських виробників. Для самозахисту у нас можна вибрати і замовити ножі і в Київ, і до Львова, і до Харкова, а також в інші міста країни.

Це вироби самих різних видів. Наприклад, ножі з фіксованим лезом, мультитули, складні ножі, сокири і, навіть мачете. Вони будуть необхідні і незамінні під час ваших походів, на полюванні, в армії, в охоронних службах і в поліції. Висока якість, оптимально продумана конструкція, довговічність і надійність – основні відмінності цих виробів.

Співпрацюємо з виробниками наших товарів ми безпосередньо, без будь-яких посередників. В цьому і є наша гарантія їх фірмового виготовлення. Звичайно ж, відсутність у нас посередників, дозволяє нам уникнути ще невиправданих накруток на вартість товарів. Ось тому у нас на тактичні ножі та іншу зброю ціни на порядок нижче, ніж у наших конкурентів. Послуги у нас є гідним доповненням до найвищої якості пропонованої продукції.

А ви вмієте правильно вибрати професійний, якісний тактичний ніж?

Цей ніж має ряд особливостей, саме в конструкції. Родзинка – спеціальне лезо, яким зазвичай оснащено даний виріб. Його поверхня відрізняється хвилеподібною заточкою. Вона підсилює можливості ножа при розрізанні щільних матеріалів навіть вже затупілась лезом. У конструкції тактичного ножа передбачена гарда – перешкода між рукояткою і лезом, що захищає від мимовільних травм. І це далеко не всі особливості даного виду зброї. Щоб полегшити собі проблему вибору, слід врахувати і інші нюанси. У цьому розібратися вам допоможуть наші консультанти, які виберуть для вас якісний тактичний ніж. Гарантуємо, що ваша покупка буде максимально вдалою.

Клинок

Клинок (лезо) тактичного ножа, виробники роблять так, щоб воно було зручним у застосуванні, зберіганні, досить міцним і відповідно широким. Оптимальний варіант для клинка – товщина леза 4 міліметри і довжина – близько 5 сантиметрів. За спеціальною шкалою – Роквелла визначається міцність. Вдалий вибір – в межах від 57 до 59 пункту. Не обов’язково вибирати більш міцні варіанти, оскільки вони будуть недостатньо пружними і стійкі до зламу.

Рукоять

Рукоять (ручка) тактичного ножа може бути виготовлена ​​зі сталі, міцного пластику, титану або сучасних скловолоконних матеріалів, наприклад, G-10. Вага, водовідштовхувальні характеристики для матеріалу рукоятки, крім міцності, також важливі. Їм відповідають нержавіюча сталь, титан, шкіра, ламінат і карбон. Рукоять ножа повинна бути досить стійкою до деформації, незалежно від умов експлуатації.

Якщо ви вирішили придбати тактичний ніж, то при його виборі враховуйте його призначення. Він може бути спортивним, зброєю для ближнього бою і просто універсальним. Кожна модель має найбільш підходящий розмір і звичайно ж унікальну конструкцію. Правильно підібраний тактичний ніж, замовити який можна в нашому магазині, завжди допоможе вам у вирішенні специфічних завдань в певних умовах його використання. Це може бути дика природа, підводний простір, і навіть бойові дії.

Обов’язково загляньте в наш Інтернет-магазин Тактичні системи.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

12 + one =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!