Цікаво знати

Де вигідніше купити доїльний апарат для кіз в 2019 році

Літо – найпродуктивніший сезон у фермерів, які займаються молочним тваринництвом. З травня по вересень вони отримують найбільші надої. Але прибутковість має свою ціну: зростають витрати часу, грошей вимагає заготівля кормів, догляд за тваринами.

Щоб збільшити рентабельність, потрібно поступово автоматизувати господарство. Для козівників це в першу чергу робиться за допомогою доїльних апаратів. Імпортне обладнання Westfalia, DeLaval, Gamak дозволяє доїти не менше 50 тварин на годину. Українська компанія DaMilk випускає доїльні апарати зі схожою продуктивністю. Але ключове питання для фермера тут інший: де купити доілку, щоб не переплатити при цьому?

Пряма купівля у виробника

Кращий варіант – зв’язатися з заводом, який випускає доїльні апарати. Так ви будете впевнені, що не заплатили сотні гривень комісійних.

Головною проблемою при цьому є те, що далеко не всі фірми співпрацюють з роздрібними клієнтами. Тобто вам потрібно буде купувати від 5 апаратів, що потрібно далеко не всім фермерам, які містять кіз.

Магазини сільгосп обладнання

Більшість господарів виберуть традиційний спосіб – звернуться в фізичний магазин обладнання для сільського господарства. Такий варіант приваблює тим, що клієнт має можливість не просто побачити, а перевірити доїльний апарат на працездатність. При цьому слід враховувати, що це найдорожчий із способів. Це пов’язано з тим, що ціна складається з наступних пунктів:
• собівартість агрегату;
• транспортування;
• гроші на оплату оренди;
• зарплата персоналу;
• комісійні, які складуть прибуток магазину.

Наприклад, якщо апарат Аїд-1 від ДаМілк коштує близько 7400 гривень (комплектація для кіз), то у фізичному магазині модель обійдеться в 8500-9000 грн.

Офіційні представники виробників доїльних апаратів

Оптимальний результат в такому випадку – купити доїльний апарати: т у партнера компанії-виробника. Наприклад інтернет-магазин Cropper є офіційним представником DaMilk. При цьому в асортименті є продукція інших брендів, наприклад, Буренка. Купуючи доїльні апарати на сайті магазина, клієнт отримує право звертатися в сервісний центр ДаМілк, який займається обслуговуванням доїльної апаратури.

В інтернет-магазині Кроппер також можна купити інструменти для мотоблоків, молочні сепаратори, інкубатори, автоклави, корморізки, інше обладнання для сільського господарства.

750809632
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.