Цікаво знати

Де використовується пінопласт

Пінопласт – будівельний матеріал, яким можна утеплювати житлові та нежитлові приміщення. Це штучний матеріал, який не виділяє шкідливих речовин і є нетоксичним. Він безпечний в застосуванні.

переваги пінопласту

Це ізоляційний матеріал збереже тепло в будинку взимку і прохолоду – влітку. Він відмінно справляється зі своїм завданням, а ціна на пінопласт нижче, ніж на інші ізоляційні матеріали. Має пористу структуру, яка і пояснює його властивості. Проводять його з будь-яких полімерів шляхом спінювання.

Головні переваги матеріалу, це:

  • Доступна вартість, нижче, ніж у аналогічних товарів.
  • Не має терміну придатності, не втрачає своїх властивостей.
  • Простий в обробці, можна використовувати для складних конструкцій і конфігурацій.
  • Легко монтується на звичайний будівельний клей.
  • Чи не шкодить людині і навколишньому середовищу, не виділяє шкідливих речовин.
  • Стійкий до займання, більш того, він здатний до самотушенія.
  • Володіє відмінною теплоізоляцією.
  • Не пропускає вологу, що важливо в умовах вітчизняного клімату.
  • Має малу вагу, що робить роботу з ним ще більш зручною.
  • У ньому не заводяться грибки і цвіль.

Пінопласт використовується не тільки в будівництві, але і для збереження крихких предметів при перевезенні. З його допомогою також можна зберегти температуру їжі, якщо прокласти пінопласт навколо контейнера.

Сфера застосування

Пінопласт має широку сферу застосування, але найчастіше служить утеплювачем. Також він використовується в якості тари для товарів і продуктів (може контактувати з харчовими продуктами, так як не виділяє шкідливих речовин), у виробництві меблів, зовнішній рекламі і навіть у сфері суднобудування.

У будівництві пінопласт використовують для внутрішнього і зовнішнього утеплення стін, дахів і підлог, а також в якості ізоляції комунікацій і для звукоізоляції між поверхами. Його можна прокладати на цокольному поверсі або для утеплення фундаменту.

Замовити пінопласт оптом за доступними цінами можна в інтернет-магазині Аквілон. Це найбільший будівельний магазин, де можна купити все необхідне для ремонту будь-якої складності. Товари можна купити в одному місці, не доведеться витрачати цілий день на пошук підходящої продукції. Крім того, по Києву і області є зручна доставка. Продукцію привозять власним автотранспортом на місце будівництва або ремонту. Це зручно і просто, клієнтові не потрібно тягнути важкі вантажі, все зроблять працівники магазину.65777744

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.