Цікаво знати

Деякі особливості плазмового різання

При плазмової порізки металу використовується іонізоване повітря або газ. Для деяких металів використовується кисень або повітря. Дані гази є активними. Для інших різновидів оптимальні неактивні варіанти. Це водень, азот, аргон і водяну пару.

Як працює плазма

Дугового розряд в плазмотроне нагріває газ у вигляді іонів. Йде перетворення його в плазму. Склад з величезною силою виривається з сопла. Послуги плазмового різання металу воліють багато.

Струмінь плазми, яка нагріта до 20 тисяч градусів, розплавляє метал, обробка якого виробляється. Потік плазми викидається з сопла з високою швидкістю. Вона залишає від 500 метрів секунду до 1500 метрів. Потоком повітря сплав в зрідженому вигляді видувається з різу. Для листів металопрокату високої товщини використовується аргон або водень. Йде розігрів і плавлення підстави в тій зоні, де проводиться обробка. Після цього робиться розріз.

Метал. Як краще його різати

Кольоровий і нержавіючий металопрокат заборонено розрізати газом. При цьому він практично не піддається поділу лазером. З таким завданням акуратно і легко справляється саме плазма. Вдається створити гладкий і рівний зріз. Шліфування практично не потрібно. При плазмовому різанні витрачається істотно менше матеріалу, ніж при лазерної або газової.

Поговоримо про переваги способу

Основний плюс – можливість обробляти матеріал, товщина якого становить 4 см і більше, з високою швидкістю. Товщина металевого підстави не має ніякого значення. Гарантовані висока точність різів. Забезпечується відмінна гладкість. Задирки отсутствуют.дополнітельная шліфування кромок не потрібно.

Плазмова різка має масу достоїнств:

  • Є можливість працювати з заготовками, товщина яких залишає 4 см і більше.
  • Може застосовуватися для різання різних сплавів і металів.
  • Гарантовано максимально точне розділення.
  • Після різання потрібна мінімальна обробка.
  • Дозволяє виконувати фігурне різання.
  • Прожиг виконується дуже швидко.

Порізка металу плазмою сьогодні стала дуже популярною. Такий метод універсальний. Забезпечується оптимальна швидкість робіт і оптимальну якість. Саме ці причини спонукають багато підприємств, що займаються металообробкою, віддавати перевагу даного способу.

Фахівці зроблять все на належному рівні і неймовірно швидко.

Сьогодні кожен має можливість замовити плазмове різання за доступною ціною. Відмінний результат порадує.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 × 5 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.