Головна / Цікаво знати / Деякі особливості плазмового різання

Деякі особливості плазмового різання

При плазмової порізки металу використовується іонізоване повітря або газ. Для деяких металів використовується кисень або повітря. Дані гази є активними. Для інших різновидів оптимальні неактивні варіанти. Це водень, азот, аргон і водяну пару.

Як працює плазма

Дугового розряд в плазмотроне нагріває газ у вигляді іонів. Йде перетворення його в плазму. Склад з величезною силою виривається з сопла. Послуги плазмового різання металу воліють багато.

Струмінь плазми, яка нагріта до 20 тисяч градусів, розплавляє метал, обробка якого виробляється. Потік плазми викидається з сопла з високою швидкістю. Вона залишає від 500 метрів секунду до 1500 метрів. Потоком повітря сплав в зрідженому вигляді видувається з різу. Для листів металопрокату високої товщини використовується аргон або водень. Йде розігрів і плавлення підстави в тій зоні, де проводиться обробка. Після цього робиться розріз.

Метал. Як краще його різати

Кольоровий і нержавіючий металопрокат заборонено розрізати газом. При цьому він практично не піддається поділу лазером. З таким завданням акуратно і легко справляється саме плазма. Вдається створити гладкий і рівний зріз. Шліфування практично не потрібно. При плазмовому різанні витрачається істотно менше матеріалу, ніж при лазерної або газової.

Поговоримо про переваги способу

Основний плюс – можливість обробляти матеріал, товщина якого становить 4 см і більше, з високою швидкістю. Товщина металевого підстави не має ніякого значення. Гарантовані висока точність різів. Забезпечується відмінна гладкість. Задирки отсутствуют.дополнітельная шліфування кромок не потрібно.

Плазмова різка має масу достоїнств:

  • Є можливість працювати з заготовками, товщина яких залишає 4 см і більше.
  • Може застосовуватися для різання різних сплавів і металів.
  • Гарантовано максимально точне розділення.
  • Після різання потрібна мінімальна обробка.
  • Дозволяє виконувати фігурне різання.
  • Прожиг виконується дуже швидко.

Порізка металу плазмою сьогодні стала дуже популярною. Такий метод універсальний. Забезпечується оптимальна швидкість робіт і оптимальну якість. Саме ці причини спонукають багато підприємств, що займаються металообробкою, віддавати перевагу даного способу.

Фахівці зроблять все на належному рівні і неймовірно швидко.

Сьогодні кожен має можливість замовити плазмове різання за доступною ціною. Відмінний результат порадує.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Про Андрій Гаврилюк

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

fourteen + 18 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!