Цікаво знати

Робимо лазерну епіляцію

Одна моя подруга Оля, яка дуже часто буває на офіційних прийомах, розповіла мені час від часу що вона робить лазерну епіляцію, а саме хоча б два рази на рік. Я здивувалася – навіщо це потрібно? Коли існують інші методи для видалення волосся. Ми навіть посперечалися на ту тему.

Потім я відкрили інтернет і почала збирати інформацію про лазерної епіляції. І так, виявилося, що дійсно тільки лазерна епіляціяпозволіт позбавити нас від проблем від надлишкового волосся. Оля була права і я вирішила поцікавитися, куди вона звертається за такою послугою.

Спочатку Оля не хотіла говорити – заберу від неї чоловіків … Звичайно – це був жарт. Оля порадила зробити лазерну епіляція в Києві в центрі лазерної косметології Лазер Хаус, де ви дізнаєтеся, що таке качесвенно лазерна епіляція тут.

Що ми повинні знати про лазерної епіляції?

На сайті компанії ми можемо дізнатися, що лазерна епіляція являє собою метод, за допомогою якого ми можемо ефективно і безпечно видалити небажане волосся шляхом селективного термолізу. Селективний термоліз – це підвищення температури до 60 градусів волосяного фолікула. Це означає, що корінь волоса руйнується під впливом тепла.

Епіляція не завдає шкоди вашій шкірі. Ви не будете відчувати ніякого дискомфорту при виконанні процедури, так як головка лазера обладнана спеціальною системою охолодження. У косметологічному центрі Лазер Хаус я вирішила зробити епіляцію ніг і рук. Хоча центр пропонує ще такі послуги:

– епіляцію зони бікіні, але варто знати що в даній зоні епіляції виконується рідко;

– епіляцію ніг – як цілої ноги, так і окремих частин;

– лазерну епіляцію рук;

– епіляцію особи або окремих частин;

Для мене ефект епіляції був помітний після другої процедури, хоча в центрі сказали, що потрібно пройти три процедури. Щодо цін можу сказати наступне – епіляція не дешеве задоволення, але потрібно врахувати що процедура має довготривалий ефект. І якщо порахувати витрачені кошти на епіляцію за кілька років, то процедура лазерної епіляції значно дешевше.

Після процедури я зустрілася знову з подругою і ми обмінялися враженнями. Оля виглядає прекрасно – вона скористалася епіляцією ніг і рук … Ми посміялися над послугою епіляції зони бікіні і розійшлися.

Вам вибирати, шановні читачки – або голитися, або скористатися лазерної епіляції. У кожному варіанті є свої плюси і мінуси. Але однозначно можу рекомендувати центр лазерної косметології Лазер Хаус – мені дуже сподобався професіоналізм працівників.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.