Цікаво знати

Дитячий форум – країна здійснення мрій

12 травня учні 1(5)А класу Сокальської гімназії імені Олега Романіва спільно з класним керівником Мирославою Іванець та автором цих рядків відвідали Дитячий Форум – веселу, гамірну та чарівну країну, якої немає на карті. Тут зібрались зірки і таланти, щоб ділитися таємницями своєї майстерності, передавати унікальні знання та вміння.

Дитячий Форум – одна з найбільших подій в Україні для всестороннього розвитку дітей та дорослих, популяризації читання. Програма свята була насиченою та цікавою. Гімназисти відвідали зоокуточок від Львівського екологонатуралістичного центру, ознайомились із виставками фотографій «Нашими очима та крізь об’єктив», «З Україною в серці» та малюнків «Світ звуків», побували у музеї Т. Г. Шевченка.

Дуже цікаво пізнавати рідний край. Однією з можливостей є подорожі по найближчих місцях. Дуже популярними є екскурсії з Трускавця http://www.ua.san-victor.com.ua/ Що нового можна знайти поруч? Насправді ми дуже далеко подорожуємо, не зауважуючи краси та місць, які знаходіться біля нас. Одним з таких місць є відомий лікувально-оздоровчий Трускавець.

Дитячий Форум – це той рятівний острівець, де кожен, відштовхнувши дешеві забаганки буднів, пов’яже свою долю із світом гострого розуму, радості відкриття, сили взаємозбагачення.

Учні гімназії взяли участь у майстер-класі «Моя перша фотосесія», продемонстрували знання у екогрі «Посортуй сміття!» Проявили також кмітливість і уважність у розгадуванні головоломок від крамниці приколів «Хохма шоп» й настільних ігор від «Світу Хобі».

Дитячий Форум – це цікаве видовище, спортивні розваги, інтелектуальні ігри, наукові експерименти, інтерактивні уроки з розвитку художньої творчості та акторської майстерності, знайомство з новими іменами сучасної літератури.

Анастасія Сольвар і Олександра Мостова помірялись силами із юними спортсменами Львівської обласної федерації Таеквон-До та опанували вмінням виготовлення мінікниги «Як комашки сонечко будили» від навчально-реабілітаційного центру «Джерело».

А скільки незвіданого та цікавого чекало нас у музейному квесті «Герої»! Успішно подолавши усі етапи великої гри, учні гімназії отримали вірчі грамоти й титули Героїв.

Мрії збуваються! Енергійні учениці 1(5)А класу О. Мостова й А. Сольвар, пройшовши випробування у різноманітних просторах розважального та навчального характеру (читання, артистичному, ігровому, екологія – мандри, книжковомузейному, рухливому краї, науковому майданчику) отримали шляхетний титул Супергероїв.

Приємною несподіванкою для дітей стало спілкування із тележурналістами.

Гімназисти відвідали книжковий ярмарок, на якому було представлено 8000 новинок для дітей від українських видавців, отримали автографи від улюблених авторів.

Свято закінчилось. Та ще довго теплими спогадами жеврітиме в дитячих серцях азарт Великої гри, несподіванок i відкриттів та солодкий смак перемоги.

Любов ПУШКАРСЬКА,  бібліотекар Сокальської гімназії імені Олега Романіва.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

fourteen − one =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.