Цікаво знати

Дитяча дорадча рада запрошує на онлайн-зустріч «В які організації може вступити активний підліток?»

Онлайн-зустріч «В які організації може вступити активний підліток?» відбудеться 23 квітня о 15.00 на платформі Zoom. Запрошують активних дітей та підлітків (12-16 років), які прагнуть розвиватися і змінювати світ навколо себе. Про це повідомили в управлінні «Служба у справах дітей» ЛМР.

В заході візьмуть участь представники різних молодіжних громадських організацій, зокрема U-Report, «Молодь за Мир», БУР, Пласт, ЛОУП, ГО ЛМК. Розповідаючи про діяльність своїх організацій, вони поділяться цікавими і яскравими прикладами діяльності їхньої команди.

Спікерами будуть: Ліза Грузинова, Євгенія Фау, Ангеліна Єрміліус, Юлія Панас, Анастасія Слюсаренко, Катя Шевчук та Данило Шевчук.

Для участі в заході потрібно попередньо зареєструватися за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/1cQF6Wc0_eiGzlmM4rVcQMoSz0JdzY0OyxdOTUkLvo6I/edit

«Активним підліткам завжди цікаво розвиватись і розширювати власні можливості, саме тому підтримка в цей період є особливо важливою для них. Громадські організації є чудовим способом для самореалізації і втілення цікавих ідей молодих людей. У нашому проєкті зібрані одні з найкращих ГО, серед яких активна молодь зможе знайти ту, яка якнайкраще відповідатиме її запитам», – зазначає голова Дитячої дорадчої ради Юрій Кокотайло.

«Функціонування Дитячої дорадчої ради ЛМР у Львові є надзвичайно важливим, адже дає можливість почути думку дітей щодо питань, які безпосередньо стосуються їхнього життя. Ці діти впроваджують цікаві та потрібні проєкти/заходи. Ми пишаємося такими активними та креативними дітьми! Вони також є активним учасниками впровадження стратегії «Львів, місто дружнє до дітей та молоді», – зазначають в управлінні «Служба у справах дітей» ЛМР.

315596184
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.