Головна / Цікаво знати / Дитяча коляда завітала в Сокальську районну раду

Дитяча коляда завітала в Сокальську районну раду

14 січня у Сокальську районну раду з вінчуваннями та колядами завітав дитячий театральний колектив «Метаморфози» Сокальської дитячої школи мистецтв (керівник Оксана Яник). Діти захопили своєю артистичністю, яскравістю, вдало підібраними Різдвяними костюмами, чудовим виконанням пісень-колядок та щиро бажали всім миру, взаєморозуміння і Божого Благословення на добрі справи, щасливе життя. Своїм виступом колядники подарували всім працівникам  святковий настрій та позитивні емоції.

Юні артисти нещодавно повернулись з фестивалю коляд східнослов’янських, які проходили  у містах Дрогічин та Сем’ятичі Республіка Польща. Оксана Яник подякувала голові Сокальської районної ради Миколі Паську за допомогу в організації поїздки, а також передала вітання від бургомістра Дрогічина Войцеха Божима, міста-партнера Сокальського району у міжнародних проектах.  Мер дуже гостинно приймав український дитячий колектив  та щиро подякував нашим дітям за дух Різдва, який вони привезли в Польщу з України.

Голова районної ради Микола Пасько привітав колядників та їх керівника Оксану Яник, відзначивши майстерну постановку традиційного українського вертепу, який підкорив серця глядачів.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

nineteen + nineteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!