Цікаво знати

Для кожної сім’ї – матраци Multipocket

Комфорт, довговічність, комфортабельність, все це про сучасних і практичних матрацах Multipocket. Велика кількість задоволених клієнтів в Європі і Україні, переконалися в надійності і практичності цих матраців. Тому не дивно, що кожен, хто шукає, звертає в першу чергу увагу саме на них, так ці вони визнання великою кількістю позитивних відгуків від клієнтів.

Для того щоб отримати якісний товар, потрібно робити правильний вибір. Тому 4room представляє широкий асортимент товару, для кожного, хто прагне до приємних відчуттів при використанні.

Щоб вибрати, потрібно знати переваги

Новий вид конструкції відрізняє даний тип матраца від інших. Його чохол є досить невеликими, в середині яких пружини кріпляться один з одним, і створюють особливі характеристики.

За своєю структурою такий матрац є досить надійним, він не прогинається і не влаштовує вм’ятин, це пов’язано з тим, що текстильні кишеньки зв’язуються тільки посередині. Тому велика кількість лікарів рекомендують придбати такий матрац тим, хто має проблеми з хребтом. Його ортопедичні характеристики дозволяють відчути комфорт і насолодитися сном, без будь-яких проблем. Варто звернути увагу, що при пошкодженні однієї пружини, інші будуть в ефективному стані, тим самим не погіршуючи комфорт при використанні.

Ви отримуєте здоровий сон, і зменшуєте навантаження на хребет завдяки пружинному блоку Multipocket. Завдяки кілька сотень пружин, даний блок виконує ефективну підтримку при сні.

Також перевагою цих матраців є те, що вони довговічні. Порівнюючи пружинний блок Multipocket з іншими пружинними моделями, то потрібно зазначити, що він не схильний до просідання. Тільки тепер ви отримаєте справжній відпочинок, і зможете розслабитися, не хвилюючись за своє здоров’я. Ніякого негативного впливу, тільки приємні відчуття.

Хвилюєтеся, чи витримає матрац велике навантаження? Не варто, вони ефективно долають навантаження, завдяки тому, що його пружинки прекрасно забезпечують ортопедичні характеристики. 5 сотень пружинок знаходяться на одному квадратному метрі, а 5 пружинних витків забезпечують підтримку всього тіла одночасно. Розслаблені м’язи під час сну, дозволять забути про біль в спині на ранок.

Сучасні матраци є безшумними, ви не будете відчувати скрипів під час експлуатації. Особливо, це важливо, якщо ви вирішили придбати його для дитини, що має чуттєвий сон.

Магазин «4room» – пропонує тільки найкращі європейські та вітчизняні марки, оснащенні пружинним блоком. Зробіть вибір на користь ортопедичної моделі, і відчуйте здоров’я. Різні моделі, за найдоступнішою ціною, тільки для вас!

Голос Сокальщини на GoogleNews