Головна / Цікаво знати / Для вас – парк розваг під назвою «Дороги Сокальщини»

Для вас – парк розваг під назвою «Дороги Сокальщини»

Наш край може пишатися своїми атракціонами. Таких шалених та екстремальних забав годі й знайти, тому якщо вам не вистачає запаморочливих спусків і неочікуваних поворотів, ви хочете відчути, як кров закипає у жилах та постійну тряску у шлунку – парк розваг під назвою «Дороги Сокальщини» саме для вас, і повірте, – найкрутіші американські гірки відходять на задній план.

Вам захотілось ризикнути? Рушайте зі Сокаля до Радехова. Тут сполучення не для слабкодухих. 45-ти кілометровий атракціон стане серйозною перевіркою на виживання. Відсутність розмітки та дорожніх знаків додадуть своєрідної родзинки, адже не всюди побачиш, що тебе обганяють то ліворуч від тебе, то праворуч, при змійко-подібному русі. Подорож, яка б за нормальних умов тривала, приблизно годину, сміливо збільшується вдвічі, тож часу, аби насолодитись поїздкою у вас буде сповна. І все це за підтримки стабільного, незмінного та вірного своїй справі партнера «Укравтодор».

Та не одним атракціоном багатий Сокальський район. Жителі села Поториці радо вітатимуть вас у власному гідропарку – радять заїжджати сюди після сильної зливи, коли у величезних ямах на дорозі буде вдосталь води, аби провести СПА процедури для вашого залізного коня. Та є одна небезпека – можете і не винирнути.

Не менші враження отримаєте, їдучи дорогою до Соснівки (перехрестя) через Бендюгу, – тут вас чекає справжній танкодром, де не один відвідувач погубив колеса і отримав декілька сивих волосин. Тому одразу забезпечте себе надійним захистом: одягніть шолом, а краще два…

Подорож автострадою Сокальщини – розвага для справжніх екстремалів. Слабакам тут не місце. Насмілитесь – рушайте, але прихопіть із собою ліки, адже можливі запаморочення і нудота, а чергова яма не тільки зробить масаж сідничок, але й добряче полоскочить вам нерви. Тож міцніше затягуйте ремені безпеки і моліться за своє життя.

Олександра ПРИСТАШ.

А тим часом…

3 серпня заступник голови Сокальської райдержадміністрації Анатолій Василишин провів нараду щодо ремонту доріг району. У ній взяли участь заступник голови районної ради Володимимр Чуб, голови окремих місцевих рад району, керівник ПП «Соріс» та інші. Як вже повідомлялося раніше, сесія районної ради виділила з районного бюджету 1 млн. гривень на виконання програми «Дороги Сокальщини на 2015-2017 роки». Цього року за ці кошти планується провести ремонт відповідних ділянок таких доріг, як Сокаль-Стоянів, Сокаль-Бояничі, Червоноград-Перетоки та Сокаль-Червоноград-Жвирка. Замовниками робіт виступлять відповідні місцеві ради (Сокальська міська, Жвирківська селищна та Опільська сільська). Під час наради присутні узгодили перелік необхідних документів, які необхідно підготувати для укладання тристоронньої угоди між цими місцевими радами, Службою автомобільних доріг у Львівській області та виконавцем ремонтних робіт.

 


Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

4 + 12 =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!