Цікаво знати

До 35-х роковин пам’яті Чорнобильської катастрофи в Україні презентували перший офіційний мобільний додаток про Чорнобиль

До 35-х роковин пам’яті Чорнобильської катастрофи в Україні презентували перший офіційний мобільний додаток про Чорнобиль ChornobylApp – інтерактивний віртуальний гід з AR-технологією (доповненої реальності).

Головний інформаційний ресурс Чорнобиля створений з метою поширити правдиву інформацію про Чорнобильську трагедію для української та світової аудиторії, а також розповісти про сучасний стан зони відчуження. Він містить розсекречені документи з архівів КДБ, дані про рівень забрудненості станом на сьогодні та у 1986 році, фото, відео та 3D-моделі відомих об’єктів зони відчуження – близько 150 матеріалів.

Проєкт включає в себе три ключові розділи: «Усвідомити», «Дослідити», «Наважитись». Перший розповідає про трагедію 1986 року, її історію та культурну спадщину, другий – надає можливість дослідити зону відчуження за допомогою віртуального гіда, третій розділ – це інформація про екскурсії до Чорнобиля та рекомендації як підготуватися до поїздки.

Додаток доступний українською та англійською мовами. Завантажити його можливо безкоштовно за посиланнями:

Подорож зоною відчуження у віртуальному форматі стала можливою завдяки підтримці Українського культурного фонду та за сприянням Міністерства культури та інформаційної політики України, Державного агентства України з управління зоною відчуження, Національного музею «Чорнобиль», МГО «Центр ПРИП’ЯТЬ.ком», МГО «Європейський інститут Чорнобиля».

315596184
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.