Головна / Цікаво знати / До уваги багатодітних сімей!

До уваги багатодітних сімей!

До статті 1 Закону України "Про охорону дитинства" внесено зміни, згідно з якими до багатодітної сім’ї включаються також діти, які навчаються  за  денною формою навчання у загальноосвітніх, професійнотехнічних та вищих навчальних закладах,  до їх закінчення, але не довше, ніж до досягнення ними 23 років. Ці зміни набрали чинності з 1 січня 2012 року.

Багатодітна сім’я  сім’я, в якій подружжя (чоловік та жінка) перебуває у зареєстрованому шлюбі, разом проживає та виховує трьох і більше дітей, у тому числі кожного з подружжя, або сам батько (сама мати), який (яка) проживає разом з трьома і більше дітьми та самостійно їх виховує.
Сім’ям, які, враховуючи зміни до Закону України "Про охорону дитинства", набувають статус багатодітної сім’ї, або збільшується кількість членів сім’ї, на яких поширюється статус, необхідно:

– по-перше  звернутися в управління у справах молоді та спорту Сокальської райдержадміністрації (м. Сокаль, вул. Стуса, 4, стадіон "Сокіл"). Необхідні документи  заява батька або матері про видачу посвідчень; копії свідоцтв про народження дітей; копії паспорта батька та матері; довідка про склад сім’ї •(ф. 3); фотокартки (батьків та дітей, старших 6 років) розміром 3х4 см; довідка  з місця навчання (якщо дитина старша 18 років і навчається за денною формою у загальноосвітніх, професійнотехнічних та вищих навчальних закладах, завірена деканатом);

– по-друге  звернутися в управління праці та соціального захисту населення Сокальської райдержадміністрації (м. Сокаль, вул. Героїв УПА,11,  каб. 25) для внесення інформації до Єдиного реєстру осіб, які мають право на пільги (ЄДАРП). Необхідні документи  довідка про склад сім’ї, копії: паспортів матері, батька та повнолітніх дітей, свідоцтв про народження, ідентифікаційних кодів всіх членів сім’ї, посвідчень, що засвідчують право багатодітної сім’ї на пільги, рахунки на послуги);

– по-третє  звернутися до надавачів послуг. Необхідні документи  заява на отримання пільг, копія посвідчення, довідка про те, що ця сім’я занесена до бази даних ЄДАРП, як багатодітна.

Надія БОКАЛО,
начальник відділу персоніфікованого обліку та пільг управління праці та соціального захисту населення Сокальської РДА.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

14 − 2 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!