Головна / Цікаво знати / До уваги представників ЗМІ!

До уваги представників ЗМІ!

10 листопада у м. Львові відбудеться Міжнародна науково-практична конференція «Теорія та практика протидії злочинності у сучасних умовах». Вже декілька років поспіль восени Львівський державний університет внутрішніх справ збирає вітчизняних та зарубіжних фахівців, щоб обговорити актуальні питання протидії злочинності.

Доводити актуальність обраної для обговорення теми, як видається, немає особливої потреби. Події останнього року в державі засвідчили, що науковий аналіз питань якості правоохоронної діяльності та формування ефективних шляхів і методів її вдосконалення став ще більш актуальним, навіть злободенним. За цей рік в Україні відбулася низка позитивних подій, що суттєво вплинули на правоохоронну діяльність у державі, але водночас з’явилися і певні негативні тенденції, які потребують негайного реагування та їх усунення чи нейтралізації. На жаль, ми змушені констатувати, що у світі не тільки мають місце, а й набувають поширення такі негативні тенденції, як тероризм, сепаратизм, спроби повалення урядів і захоплення територій суверенних держав тощо.

Вирішення вказаних проблем має ґрунтуватися на результатах фундаментальних наукових досліджень, комплексному підході та врахуванні позитивного досвіду, в тому числі міжнародного. Відтак, у рамках форуму ЛьвДУВС згуртовує науковців з усіх куточків України, працівників Національної поліції України, Національного антикорупційного бюро, органів прокуратури і суду, органів державної влади та місцевого самоврядування. Участь у конференції також візьмуть представники Консультативної місії Європейського Союзу в Україні, делегації зРеспубліки Польща(Вища школа поліції у м. Щитно, Вища школа безпеки у м. Перемишль, Міська комендатура поліції в м. Перемишль, Вища школа маркетингового управління та іноземних мов у м.Катовіце) та Чеської Республіки (Освітній комплекс поліцейської освіти та підготовки).

Місце проведення:головний корпус Львівського державного університету внутрішніх справ (м. Львів, вул. Городоцька, 26)

Дата та час: 10 листопада 2017 року, початок заходу о 10.00 год.

З питань участі представників ЗМІ звертатись доВікторії Івашинюти (067-362-19-37).

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

11 + 15 =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!