Цікаво знати

До уваги виборців!

Наближаються вибори! Відділ ведення Державного реєстру виборців апарату Сокальської райдержадміністрації звертається з проханням до всіх виборців скористатись своїм конституційним правом волевиявлення на позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019р. Підставою реалізації виборцем свого права голосу на виборах є його включення до списку виборців на виборчій дільниці.

Особливо варто приділити увагу перевірці своїх даних у Державному реєстрі виборців у випадку, якщо ви будете голосувати вперше, якщо ви не знайшли себе у списках виборців на останніх виборах Президента України, якщо ви перебували на консульському обліку у закордонній дипломатичній установі, якщо ви змінювали прізвище.

Також звертаємо увагу, що процедуру тимчасової зміни місця голосування спрощено. Достатньо показати паспорт громадянина України та написати заяву у відділі Державного реєстру виборців, працівник допоможе визначити, яка виборча дільниця буде зручніша для вас.

Усі звернення виборців приймаються відділом ведення Державного реєстру виборців апарату Сокальської райдержадміністрації до 15 липня за адресою м.Сокаль, вул. Шептицького, 26 (4-й поверх). Для зручності громадян червень-липень 2019 року відділ працює у суботу та неділю з 10:00 до 16:00.

Не відкладайте звернення на останній день!

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

10 + fourteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.