Цікаво знати

Догляд за літніми людьми в пансіонаті

Старіння – це природний процес. Кожен з нас мріє зустріти старість гідно, в оточенні близьких людей, відчуваючи турботу і любов рідних. У наш час надати достатню кількість уваги близьким, які переступили рубіж 60-річчя, в домашніх умовах важко. Обладнати будинок поручнями і перилами, збільшити розмір коридорів, купити спеціальне обладнання для пересування літніх людей з обмеженими можливостями і цілодобово здійснювати спостереження за станом здоров’я літньої людини без спеціальних навичок і наявності вільного часу неможливо. Тому великої популярності набирають приватні будинки для престарілих, спеціально створені для комфортного і безпечного проживання людей похилого віку.

Персонал пансіонатів

Персонал пансіонатів, зазвичай, складається з доглядальниць, санітарів та молодшого медичного персоналу. Доглядальниці здійснюють цілодобове спостереження за кожним постояльцем, контролюють прийом призначених медикаментів, медсестри – контролюють стан здоров’я літніх людей, вимірюють артеріальний тиск, температуру тіла. Деякі пансіонати, наприклад, будинок для престарелілих РенаМед, у своєму штаті мають реабілітолога. Реабілітолог з профільною освітою проводить профілактику пролежнів, допомагає відновити організм після перенесеного інсульту чи травм опорно-рухового апарату.

У деяких пансіонатах реабілітаційні заходи проводять масажисти – допомагають відновити фізичний стан організму після перенесених захворювань: інсульту, інфаркту, перелому шийки стегна.

Індивідуальний догляд за літніми

Для літніх людей складається індивідуально підібране харчування, враховуючи поради дієтолога. У будинку для літніх людей ви можете бути впевнені, що ваші родичі похилого віку будуть відчувати себе комфортно. Позитивна атмосфера дружнього колективу допоможе задовольнити потребу в спілкуванні, в увазі, відчути смак життя, незважаючи на вік.

Після 60-ти життя тільки починається. Грамотна організація дозвілля надасть різноманітне проведення часу для літніх людей. Кожен постоялець зможе знайти собі заняття до душі, від розвиваючих ігор до піших прогулянок по доглянутій території пансіонату для престарілих.

Індивідуальний підхід до кожного гостя пансіонату допоможе відчути всі позитивні аспекти похилого віку в компанії турботливого персоналу і інших постояльців будинку престарілих.

Фото: https://rena-med.com.ua

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 × four =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.