Site icon Голос Сокальщини – новини Сокаля, Шептицького

Доїльні апарати від виробника для корів

На фермерських господарствах не стає питання чим доїти корів. Всередині приміщення находиться велика доїльна зала до якої заводять тварин. Їх розташовують в одну лінію чи кругом. Далі на кожне вим’я робітник одягає спеціальні стакани якими відкачується молоко в одну велику ємність. Але це велике виробництво в якому доїльна установка стаціонарна. Таке рішення не підійде для звичайного громадянина, який тримає пару корів. Для нього потрібне щось компактне та за невеликі гроші.

Домашні доїльні апарати мають теж самий принцип роботи як і для промислового використання. Головною частиною є вакуумний насос. Його задача перекачувати з одного кінця повітря в інший з певним тиском. В роботу його приводить двигун, який може працювати від електрики або навіть від бензину. Далі з нього виходить вакуумній шланг до доїльного бідону. В нього потрапляє відкачане молоко, яке згодом зливають в загальну ємність. Щоб стискати соскову гуму у стакані потрібно вакуум перетворити в пульсуючий. Тож пульсатор є невід’ємною частиною обладнання. А для того, щоб зібрати усі шланги до одного використовується колектор.

Коли включається двигун починає разом з ним працювати також насос. Він повинен створити розрідження десь 45кПа після чого пульсатор почне клацати десь раз на секунду. Це буде означати, що установка готова до роботи. Далі беруть колектор в одну руку, а іншою одягають кожен стакан на сосок. Процес доїння розпочався. Як тільки закінчиться молоко у корови треба доїльній павук від’єднати. Це займе десь 8 хвилин. Далі підготовлюють іншу тварину. Все дуже просто та не потребує фізичного навантаження.

Щоб краще ознайомитись з більш поширеними моделями пропонуємо зайти на сайт Інлет до розділу доїльні апарати. На ньому представлені вітчизняні виробники Бурьонка, АІД, УІД, Імпульс для корів та кіз. Щоб краще розібратися який з них краще потрібно зрозуміти в яких умовах йому потрібно буде працювати.

Кожен доїльний апарат може працювати якийсь проміжок часу, після чого його вимикають та дають остигнути. Як було написано раніше на одну корову потрібно десь 8 хвилин. Щоб побачити зазначену цифру треба подивитись в характеристики. Наприклад, для Імпульс ПБК-4 він становитиме лише 20 хвилин. Але це самий дешевий варіант який можна знайти у продажі. Його ціна починається від 4700 гривень. Таке здешевлення отримали від відмови заліза в користь пластику. Це не дуже погано, але потребує делікатного ставлення.

Наступна модель це Бурьонка 3000 з сухим насосом. Це вже інший тип конструкції. Пластинчато-роторне рішення на цей час найбільш поширене, та має безліч переваг. Його використовують будь де в промисловості, та навіть в середині автівок. При доїнні його час роботи 40 хвилин, а це десь 5 голів. Ще одною перевагою є стабільний запуск в великому діапазоні температур. Тож взимку не потрібно його додатково прогрівати.

А ось коли вже хазяйство стале великим, десь з десяток худоби, то потрібне щось більш ефективне. Для цього потрібно щось масляне. То є АІД-1 або також Бурьонка але з крапельною системою змазки. Плівка від рідкої олії знижує тертя тому нагрів трохи слабший. В опису зазначається від 90 до 120 хвилин праці. Це чудові апарати, але потребують дбайливого обслуговування.

Якщо ви хочете остаточно вирішити на чому зупинитись – звертайтеся до магазину inlet.com.ua.

Exit mobile version