Цікаво знати

Дорогами Сокальщини. Частина III – Лучиці. Відео

Дорога Тартаків – Лучиці вся у ямах. Доїхати до сіл важко.

Перевізники відмовляються також від деяких рейсів. Це одна з найгірших доріг на Сокальщині. І коли вже по ній проїдуться керманичі Облавтодру, щоб пересвідчитися в цьому?

Нагадаємо, в попередніх статтях ми розповідали про блокування доріг через поганий стан – На Сокальщині блокують дороги через поганий стан покриття (Опільсько), Людям терпець увірвався – через поганий стан блокували дорогу в Тартакові (Тартаків). Ще минулого року мешканці Сокальщини змушені були їздити в об'їзд Межиріччя, Сільця – адже дорога на Львів (Ковель – Львів) знаходилася в жахливому стані. Це було повне бездоріжжя. Після блокування дороги – На Сокальщині людям увірвався терпець – перекрили дорогу, влада спромоглася відремонутвати дорогу з Червонограда до Соснівки, частково відремонтували дорогу Сокаль-Червоноград. Станом на грудень 2015 року відтінок до Червонограда через негоду в дуже поганому стані. Дорогою користуються великогабаритні автомобілі, особливо літом в гарячу пору незважаючи на заборону руху для таких автомобілів їх можна було часто побачити на шляху. Як наслідок – високі горби на відтінку Великі-Мости – соснівське перехрестя. Тому водії – будьте обережні!

Сокальщина – транзитний район, дорогами користуються великогабаритні автомобілі для вивозу врожаю зернових, цукрового буряка. Як наслідок – повне бездоріжжя в районі. Навіть транзитні шляхи через район знаходяться в неналежному стані, в чому самі водії можуть переконатися.

Тримаймося – на відео відтинок "траси" від Лещатова до Лучиць.

Голос Сокальщини на GoogleNews