Цікаво знати

Доставка чистої та корисної води по Києву

Вода є ключовим продуктом для функціонування нашого організму. Вона споживається нами всюди: у їжі, напоях, у складі косметичних засобів тощо. Тим не менш, все частіше ми зустрічаємося з проблемою поганого водопостачання в наші будинки. Оскільки іржаві труби, що не змінювалися з моменту їх закладання, якість води у наших кранах досить сумнівна, тому найкращим виходом є замовлення доставки якісної води.

Тому сьогодні наша стаття буде присвячена саме якісній воді із найкращих джерел України.

Доставка води у великих містах

Зараз багато офісів по Києву, Харкові, Дніпрі та у багатьох інших великих містах України замовляють бутильовану воду для приготування кавових напоїв або чаїв. Заклади, які пов’язані з приготуванням їжі, також замовляють воду з джерел, щоб готувати якісно і смачно. Це лише в черговий раз доводить, що без доставки якісної води неможливо існувати офісам, закладам, пов’язаних з приготуванням їжі та інших установ.

“Небесна криниця” — доставка якісної води по Києву

“Небесна криниця” — це принципово новий рівень та підхід до доставки води містом. Чому саме вони? Зараз вам все стане зрозуміло
Почнемо з того, що доставка відбувається з курорту Ворзель, який знаходиться у Київській області. Місцевість там відзначається чистотою повітря та якістю артезіанських вод з яких й береться вода.

Доставка завжди і всюди — завдяки мобільному додатку “Небесна Криниця”, що доступний на мобільні операційні системи iOS та Android, ви можете замовити воду той момент, коли вам зручно. Для цього не потрібно витрачати час та гроші на дзвінок або сидіти за комп’ютером для оформлення замовлення.

Сучасні технології очищення води дозволяють вам бути впевненими в відсутності шкідливих речовин у складі питної води, що можуть призвести до негативних наслідків для здоров’я вашого організму. Тим паче, що компанія може безкоштовно дати на пробу скуштувати воду та переконати вас у тому, що вибір “Небесної криниці” — єдиний правильний.

Багато відомих компаній та підприємств вже користуються їх послугами та насолоджуються не тільки водою, але й якісним сервісом з урахуванням побажань клієнта.

Ще однією перевагою є врахування побажань кожного клієнта. Це відображається також на можливості замовити я 19 літрів води, так і меньше, але вже від інших торгових марок за дуже привабливими цінами.

Умови доставки води

Доставка води здійснюється на наступних умовах:

  • Замовлення, зроблене сьогодні, буде доставлене на наступний день з 7:00 до 18:00;
  • Мінімальна заявка — 2 бутлі води по 19 літрів, або мінімальний чек у 500 гривень;
  • Безкоштовна доставка по Києву та областу у радіусі 10 км.

Тому якщо ви живете в Києві і вам необхідна якісна вода, то звертайтеся до “Небесної криниці”

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

17 − 16 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.