Головна / Цікаво знати / Доставка посилок з Англії в Україну

Доставка посилок з Англії в Україну

Емігранти, які виїжджають з України за кордон на роботу, дбають про те, щоб регулярно передавати своїм родичам грошові перекази і посилки. Якщо з переказом грошей все досить просто, – йдеш в будь-який банк і за кілька секунд перераховувати валюту на інший кінець земної кулі, то з передачею посилок інша справа. Укомплектовивая речі і предмети в коробку, відправник сподівається, що його посилка буде доставлена ​​цілою і неушкодженою, а також потрапить в руки одержувачу в обіцяний термін. До того ж, важливим фактором є питання грошей, адже різні перевізники можуть вимагати за свої послуги чималі гроші.

Деякі відправники, висилаючи вантаж з Америки чи Західної Європи, вважають за краще користуватися послугами приватних перевізників, але такі особи не завжди здатні гарантувати 100% надійність такої доставки. У приватних перевізників не завжди існує можливість надати юридичну гарантію, і видати відповідні сертифікати. До того ж у них можуть виникнути проблеми на митниці. Тому, в такому випадку краще всього звернутися за допомогою в логістичну компанію, яка займається вантажоперевезеннями на професійному рівні.

Яку логістичну компанію вибрати?

Євро Екс – це найкраща логістична компанія, яка займається перевезенням будь-яких вантажів, обслуговуючи як приватні особи, так і великі підприємства великого бізнесу. Вантаж до 70 кілограм, фірма доставляє з Європи в Україну протягом 5-10 днів, включаючи період митного очищення. Компанія також доставляє товари з України в країни Євросоюзу, які одержувачі можуть забрати з будь-якої точки.

Всі послуги виконуються максимально якісно і оперативно. Перевезення ніколи не перевищує обумовлених термінів, а вартість такої доставки недорога, в порівнянні з іншими логістичними фірмами. Сайт транспортної компанії euro-ex.com.ua має детальну інформацію, що стосується послуг вантажоперевезень, доставок посилок, і оформлення документів на митниці!

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

9 + nine =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!