Цікаво знати

Дозвіл на виїзд дитини за всіма правилами

Без наявності спеціальної заяви неповнолітня людина не зможе покинути межі країни. Іноді необхідно відправитися на навчання, лікування, в екскурсійних або будь-яких інших цілях кудись за кордон. Якщо батьки не планують їхати туди удвох разом з сином, дочкою, треба підготувати дозвіл на виїзд дитини. Такий документ готується у нотаріуса. Якщо звернутися до перевіреного фахівця, все можна буде зробити гранично швидко, надійно і на чесних фінансових умовах. Наша нотаріальна контора має всі ресурси для цього.

Підготовка дозволу на вивезення дитини

Фактично це документ, який готується в форматі заяви. У конкретному випадку там вказується особлива інформація. Все залежить від супроводжуючого. З дитиною в дорогу може відправитися один батько, мати або третя особа. Тут є маса специфічних нюансів, які не можна не враховувати. Тому раціонально буде попередньо проконсультуватися з нотаріусом. Він розпише ситуацію, пояснить все буквально на пальцях, допоможе прийняти адекватне рішення. Тоді оформлення документа буде неймовірно простим. Заява готується в нашій конторі дуже швидко. Плата завжди помірна.

Дозвіл потрібно для виїзду незалежно від причини в інші країни. Якщо дитина збирається подорожувати з матір’ю, то в заяві повинні стояти дані другого з батьків. Якщо дитина їде з батьком, відповідно мати повинна надати свій дозвіл. Воно оформляється у вигляді спеціального заяви. Якщо батьки живуть не в одному місті, а порізно, може знадобитися пара заяв. Вони оформляються окремо для матері і батька, якщо немає ніякої фізичної можливості зробити це в одному документі. У деяких посольствах при підготовці візи для дитини також може знадобитися ця заява. Важливо дізнатися про це заздалегідь, щоб не відкладати його підготовку. Є ризик не потрапити в іншу країну, не отримати візу, якщо не подбати про все ще заздалегідь.

Професійне оформлення дозволу в Україні

Підготувати його можна фактично в будь-якій нотаріальній конторі. Краще не ризикувати і звертатися відразу до перевіреного фахівця. Ми змогли створити своєї конторі позитивну репутацію. Кожен клієнт отримує відповідні умови для вигідного, швидкого оформлення різноманітної документації. Складання заяви проходить швидко, надійно. Попередня консультація дозволяє дізнатися точно, які документи варто заздалегідь підготувати, як все грамотно виконати. Завдяки нам не виникне ніяких труднощів з відправкою малюка за кордон незалежно від того, хто його буде супроводжувати.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 × one =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.